Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Umělec vyhodil do vzduchu Lamborghini a vytvořil 999 NFT

Americký umělec SHL0MS vyhodil do vzduchu Lamborghini Huracan z roku 2015, aby vytvořil 999 jedinečných NFT. Nezaměnitelné tokeny budou představovat 999 zpomalených videí přímo z výbuchu. SHL0MS teď jen doufá, že prodá svůj „výtvor“ minimálně za 230 000 dolarů, aby se mu vrátily alespoň náklady na tento netradiční projekt.

Exploze & 999 NFT z Lamborghini

Lamborginhi Huracan NFT

Americký umělec SHL0MS vyhodil do vzduchu Lamborghini Huracan z roku 2015, aby vytvořil 999 jedinečných NFT. Nezaměnitelné tokeny budou představovat 999 zpomalených videí přímo z výbuchu. SHL0MS teď jen doufá, že prodá svůj „výtvor“ minimálně za 230 000 dolarů, aby se mu vrátily alespoň náklady na tento netradiční projekt.

Odpálené Lamborghini Huracan

Americký umělec SHL0MS na Twitteru oznámil, že jeho sbírka 999 NFT doslova explodovala: 

Lamborghini huracan
Lamborghini Huracan 999 NFT

Luxusní auto se po výbuchu údajně rozbilo na 999 kusů a proto umělec připravil kolekci, která se skládá právě z 999 NFT. Každý z nich bude představovat zpomalené video obsahující scény z výbuchu.

Auto, které vyhodil do vzduchu SHL0MS, bylo Lamborghini Huracan z roku 2015 pokryté reflexní stříbrno-černou fólií. Umělec také uvedl, že pro jistotu najal vlastního pyrotechnika, aby kousky auta byly po výbuchu „neporušené“.

Lamborghini Huracan září v nové kolekci 999 NFT

999 NFT z havarovaného Lamborghini Huracan se dostalo do aukce. Jeho účelem je kompenzovat koupi luxusního auta od SHL0MSe. V USA se odhaduje, že podobné Lamborghini se shodným modelovým rokem a počtem najetých kilometrů má hodnotu okolo 230 000 dolarů.

Aby SHL0MS pokryl své náklady, musel by prodat každé NFT za nejméně 230 dolarů. Pokud vezmeme v potaz aktuální ceny NFT (i těch nejprozaičtějších), tento výsledek se zdá být dosažitelný.

V tomto případě se Lamborghini díky umělci stalo hrdinou nové kolekce 999 NFT. NFT Lamborghini samozřejmě vzniklo už dříve přímo pod křídly slavné italské značky. 

V uplynulých dnech Lamborghini oznámilo spuštění svého projektu NFT, Space Time Memory. Jedná se o sérii pěti fotografií NFT, na kterých Lamborghini Ultimate letí směrem ke hvězdám a oslavuje lidský průzkum vesmíru. Autorem skladeb tohoto projektu je Fabian Oefner a jeho soubor ze Švýcarska.

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář