Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Podvodníci vytvářejí tokeny "Elona"

Začátkem tohoto týdne prezident Čečenské republiky Ramzan Kadyrov poradil Elonovi Muskovi, aby neporovnával svou sílu s Vladimirem Putinem. Ironicky nazval generálního ředitele Tesly – Elonou (ženskou verzí jména). Během několika dní od této konverzace na Twitteru se podařilo podvodníkům vytvořit více než 30 tokenů obsahujících jméno „Elona“.

Podvodníci vytvářejí tokeny "Elona"

Začátkem tohoto týdne prezident Čečenské republiky Ramzan Kadyrov poradil Elonovi Muskovi, aby neporovnával svou sílu s Vladimirem Putinem. Ironicky nazval generálního ředitele Tesly – Elonou (ženskou verzí jména). Během několika dní od této konverzace na Twitteru se podvodníkům podařilo vytvořit více než 30 tokenů obsahujících jméno „Elona“.

Historie počátečních sporů na Twitteru

Nejbohatší muž světa Elon Musk opakovaně projevil svou podporu Ukrajině v jejím vojenském konfliktu s Ruskem. V jistém momentě dokonce občanům poskytl zařízení Starlink, aby měli stabilní přístup na internet.

Musk před pár dny vyzval ruského prezidenta Vladimira Putina a napsal:
Jste připraven na tento boj?

Jeho příspěvek na Twitteru získal tisíce lichotivých komentářů z celého světa. Byla mezi nimi také vřelá slova primátora Kyjeva Vitalije Klička a vicepremiéra Ukrajiny Mychajlova Fedorova.

Vůdce Čečenské republiky a blízký spojenec Vladimira Putina, Ramzan Kadyrov, však Muska varoval, aby se od ruského prezidenta držel dál.

Jak říká, patří do „zcela jiných lig“. Dodal, že Putin není jen mistrem juda a smíšených bojových umění, ale také skvělým stratégem. Na druhé straně Muska označil za „podnikatele a uživatele Twitteru“. Čečenec zašel ještě dál a šéfa Tesly nazval „Elonou“ (ženskou verzí jeho  jména).

Budete muset napumpovat svaly, abyste se z křehké Elony změnil na brutálního Elona, kterým se snažíte být.

Tokeny Elona zaplavují trh s kryptoměnami

Zdá se, že některé kreativní členy kryptoměnové komunity zaujal tento slovní střet a za poslední dva dny uvolnili na trh 32 tokenů s názvem Elona. Blockchain bezpečnostní společnost PeckShield však varovala, že většina z nich jsou podvody.

Není to poprvé, co byly vytvořeny tokeny Elona Muska. Minulý rok na Vánoce podnikatel zveřejnil fotografii svého psa Flokiho v kostýmu Santa Clause. Brzy se na trhu objevila kryptoměna s názvem Santa Floki Coin, která za dva dny vzrostla o více než 18 000 %.

zdroj: cointelegraph.com, pixabay.com

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář