Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Ferrari se zajímá o blockchain a technologii NFT

Benedetto Vigna, CEO Ferrari, uvedl, že blockchain a NFT průmysl si „zaslouží pozornost“. Oznámil také, že výrobce luxusních sportovních aut může v budoucnu pokračovat v podnikání v souvislosti s kryptoměnami.

Ferrari se zajímá o blockchain a NFT

Ferrari zajímají NFT tokeny

Benedetto Vigna, CEO Ferrari, uvedl, že blockchain a NFT průmysl si „zaslouží pozornost“. Oznámil také, že výrobce luxusních sportovních aut může v budoucnu pokračovat v podnikání v souvislosti s kryptoměnami.

„Blockchain a NFT pro nás mohou být velmi zajímavé.“

Ve finanční zprávě za čtvrtý kvartál roku 2021 generální ředitel Ferrari, Benedetto Vigna, ujistil, že společnost se v budoucnu zaměří na Web3.0.

„Posilujeme náš vztah s předními technologickými partnery, jako je Amazon Web Services ve Walesu, abychom byli v popředí digitálních technologií a Webu 3.0.“

Dodal také, že technologie blockchain, Web3.0 a NFT jsou zajímavé oblasti pro Ferrari. Mohly by pomoci v budoucím rozvoji značky a posílit její pozici lídra ve svém oboru. Vigna poznamenal:

„Myslím si, že jak jsme řekli, je důležité, abychom sledovali a viděli, jak mohou nové technologie pomoci naší značce. Digitální technologie, technologie webu 3.0, které využívají blockchain a NFT, jsou jistě oblastí, která nás může zajímat a zaslouží si určitou pozornost.“

Generální ředitel přiznal, že odvětví kryptoměn rychle roste. Zdůraznil také, že někteří soupeři Ferrari už namočili prsty do prostoru digitálních aktiv. To znamená, že „ The Prancing Horse “ by měl udělat totéž, aby doběhl konkurenci.

NFT Ferrari

Italský výrobce sportovních aut učinil první kroky ve světě kryptoměn koncem roku 2021. Tehdy se spojil se švýcarskou technologickou společností, Velas Network AG, aby vytvořil nezaměnitelné tokeny pro své fanoušky.

Digitální sbírky bude možné zakoupit od března 2022 (při příležitosti startu nové sezóny Formule 1).

Mattia Binotto – generální ředitel a týmový ředitel Scuderia Ferrari, popsal Velas jako subjekt, který „dělá z inovací a výkonu charakteristický znak high-tech produktů a služeb“.

Farhad Shagulyamov, generální ředitel švýcarské organizace, řekl, že spolupráce s Ferrari byla přirozeným krokem, neboť italská značka je „ikonou dokonalosti“.

V rámci dohody se Velas stal také hlavním sponzorem Ferrari Esports Series, monoznačky série  „The Prancing Horse,” a e-sportovního týmu, který bude soutěžit v šampionátu F1.

zdroj: cointelegraph.com, pixabay.com, okrypte.sk

Další novinky

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář