Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Hyundai vydá vlastní NFT

Největší výrobce automobilů v Jižní Koreji, Hyundai Motor Company, jako první ve svém odvětví vytvoří komunitu NFT.

Hyundai vydá vlastní NFT

Obrázek Hyundai NFT tokenů

Největší výrobce automobilů v Jižní Koreji, Hyundai Motor Company, jako první ve svém odvětví vytvoří komunitu NFT.

Hyundai bude mít své NFT

Hyundai Motor Company se stane prvním výrobcem automobilů, který vstoupí na komunitní trh skrze NFT. Společnost vydá 30 limitovaných digitálních kolekcí ve spolupráci se značkou NFT „Meta Kongz“.

Gigant automobilového průmyslu zatím zveřejnil video představující „Metamobility Universe“.

V klipu jezdí gorila „Meta Kongz“ autem ze Země na Měsíc (porušuje přitom všechny fyzikální zákony) a ukazuje, jak „možnosti mobility mohou přesahovat čas a prostor“. Video poukazuje i na zmíněná NFT, která budou dostupná v květnu.

Hyundai nft illustrační obrázek

Na oslavu premiéry videa vydala společnost Hyundai Motors 30 limitovaných NFT. Stala se tak zatím jediným výrobcem automobilů, která vstoupila na komunitní trh NFT:

Univerzum Hyundai NFT rozšíří jméno značky Hyundai zcela novým způsobem, čímž dále posílí náš závazek k inovacím v reálném světě i v metaverzu. Jsme velmi nadšeni, že můžeme představit „Metamobilitu“ prostřednictvím našich vlastních NFT a začít tuto cestu s „Meta Kongz“ – řekl Thomas Schemera, globální marketingový ředitel Hyundai.

Hyundai Motor Company je první, která navrhla komunitní NFT, které umožňují vlastníkům tokenů, připojit se k prostoru společnosti v metaverzu.

Ferrari a McLaren

Když už mluvíme o renomovaných automobilkách, které vstoupily na trh NFT, za zmínku stojí také Ferrari a McLaren. Koncem roku 2021 podepsala italská značka víceleté partnerství se švýcarskou technologickou společností – Velas Network AG – s cílem zpřístupnit svým fanouškům NFT.

Farhad Shagulyamov, generální ředitel společnosti Velas, popsal Ferrari jako „ikonu dokonalosti“ a údajně cítil, že spolupráce je pro oba hráče přirozeným krokem.

McLaren Racing se také připojil ke světu NFT spuštěním sbírky digitálního umění. První vydání NFT představovalo různé části závodního auta Formule 1 MCL35M 2021. Na oslavu spuštění sbírky se značka rozhodla darovat první digitální část auta prvním 5 000 fanouškům, kteří se do projektu zapojí.

zdroj: cointelegraph.com, pixabay.com, oKrypte.sk

Další novinky

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář