Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Nike a RTFKT představují CRYPTOKICKS - první tenisky postavené na Ethereu

Obuvnický a oděvní gigant Nike vstoupil do světa metaverza v prosinci, a to akvizicí (spojení podniků) RTFKT Studios, společnosti známé výrobou digitálních tenisek prodávaných jako NFT. Toto spojení přineslo první ovoce. RTFKT představil první tenisky Nike postavené na Ethereu.

Tenisky postavené na Ethereu

Obrázek NFT Bot Kryptokickers

Obuvnický a oděvní gigant Nike vstoupil do světa metaverza v prosinci akvizicí RTFKT Studios, společnosti známé výrobou digitálních tenisek prodávaných jako NFT. Dnes toto spojení přineslo první ovoce. RTFKT představil první tenisky Nike postavené na Ethereu.

RTFKT x Nike Dunk Genesis CryptoKicks

Odhalení následovalo po sérii úkolů a hádanek. Předtím, než RTFKT spustil webovou stránku, která umožňuje držitelům otevřít tajemný NFT, museli sběratelé vyřešit řadu úkolů. Lidé, kteří sdíleli informace na sociálních sítích, obdrželi MNLTH trezory obsahující pár CryptoKicks, jednu „Skin Vial“ a další MNLTH2 trezor zdarma.

„Cesta evoluce“

Podle oficiálních FAQ na serveru Discord RTFKT společnost ještě letos spustí sérii úkolů zaměřených na odemknutí trezoru MNLTH 2. Každý pár CryptoKicků bude vybaven i tzv. „Cestou evoluce“, která jejich evoluci nějakým způsobem umožní.

Právě teď se majitelé RTFKT x Nike Dunk Genesis CryptoKicks NFT pokoušejí prodávat tyto tenisky založené na Ethereu na sekundárních trzích. Na OpenSea jejich ceny začínají kolem 5 ETH, což je přes 14 800 dolarů.

zdroj: cointelegraph.com, pixabay.com, oKrypte.sk

Další novinky

DApps. Jak fungují decentralizované aplikace?

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář