Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Mercedes bude mít své NFT

Tým Mercedes AMG Petronas má v úmyslu uvést na trh kolekci NFT. Plánuje to udělat ve spolupráci se svým partnerem – americkou kryptoměnovou burzou FTX. Projekty NFT budou závodního rázu a budou vytvořeny slavnými umělci.

Mercedes bude mít své NFT

Obrázek Mercedes investuje do NFT

Tým Mercedes AMG Petronas má v úmyslu uvést na trh kolekci NFT. Plánuje to udělat ve spolupráci se svým partnerem – americkou kryptoměnovou burzou FTX. Projekty NFT budou závodního rázu a budou vytvořeny slavnými umělci.

Mercedes NFT

NFT kolekce bude rozdělena do dvou kategorií:

  • tokeny zdarma (na trhu bude dostupných 2 500 kusů)
  • a další, které se budou dražit.

„Tým F1 Mercedes AMG Petronas je známý inovacemi a posouváním hranic ve sportu a nadcházející kolekce NFT je toho pouze dalším důkazem,“ řekl Avi Dabir, viceprezident pro rozvoj podnikání v FTX. „Hledání nových a inovativních způsobů, jak se spojit s našimi fanoušky po celém světě, je pro tým klíčovou prioritou,“ řekl Richard Sanders, obchodní ředitel týmu Mercedes AMG Petronas. „Sbírání suvenýrů bylo vždy důležitou součástí sledování vašeho oblíbeného sportovního týmu a jsme rádi, že můžeme vytvořit tyto skutečně skvělé digitální sbírky, které fanouškům odemknou nové způsoby, jak být blíže týmu Mercedes AMG Petronas F1“‚ přidal.

Jak dodal, „různé úrovně limitů a dostupnosti v kolekci umožní širší fanouškovské základně zapojit se do projektu, jakož i poskytnout Mercedesu údaje o ochotě spotřebitelů platit za digitální aktiva.“

Aukce NFT pravděpodobně přitáhne širší publikum, které se nutně nebude omezovat jen na fanoušky Mercedesu a F1.

Většina NFT bude založena na blockchainu Solana, ale některé budou založeny na síti Ethereum.

Interier Auta Mercedes

F1 a Crypto.com

Je vhodné dodat, že Formule 1 se také nebojí spolupráce s kryptoměnovými společnostmi. Svědčí o tom i nedávná spolupráce s jednou z top burz na tomto trhu.

Jde o to, že logo Crypto.com se objeví na závodní dráze, na všech reklamních materiálech, na pódiu, kde budou stát vítězové a v neposlední řadě také na trofejích Formule 1. Vybuduje se i speciální zóna fanoušků Crypto.com.

V rámci dohody bude akce Grand Prix nyní nazvaná „Formule 1 Crypto.com Grand Prix Miami“, což dává Crypto.com mnohem větší přítomnost mezi fanoušky Formule 1 po celém světě.

zdroj: cointelegraph.com, pixabay.com, oKrypte.sk, beincrypto.com

Další novinky

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Jak blockchain pomáhá v boji proti rakovině?

Nový model Citroën je spojen s NFT

Rockstar Games chce omezit používání NFT

Společnost Gala Games zrušila Play-&-Earn

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář