Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Mercedes bude mít své NFT

Tým Mercedes AMG Petronas má v úmyslu uvést na trh kolekci NFT. Plánuje to udělat ve spolupráci se svým partnerem – americkou kryptoměnovou burzou FTX. Projekty NFT budou závodního rázu a budou vytvořeny slavnými umělci.

Mercedes bude mít své NFT

Obrázek Mercedes investuje do NFT

Tým Mercedes AMG Petronas má v úmyslu uvést na trh kolekci NFT. Plánuje to udělat ve spolupráci se svým partnerem – americkou kryptoměnovou burzou FTX. Projekty NFT budou závodního rázu a budou vytvořeny slavnými umělci.

Mercedes NFT

NFT kolekce bude rozdělena do dvou kategorií:

  • tokeny zdarma (na trhu bude dostupných 2 500 kusů)
  • a další, které se budou dražit.

„Tým F1 Mercedes AMG Petronas je známý inovacemi a posouváním hranic ve sportu a nadcházející kolekce NFT je toho pouze dalším důkazem,“ řekl Avi Dabir, viceprezident pro rozvoj podnikání v FTX. „Hledání nových a inovativních způsobů, jak se spojit s našimi fanoušky po celém světě, je pro tým klíčovou prioritou,“ řekl Richard Sanders, obchodní ředitel týmu Mercedes AMG Petronas. „Sbírání suvenýrů bylo vždy důležitou součástí sledování vašeho oblíbeného sportovního týmu a jsme rádi, že můžeme vytvořit tyto skutečně skvělé digitální sbírky, které fanouškům odemknou nové způsoby, jak být blíže týmu Mercedes AMG Petronas F1“‚ přidal.

Jak dodal, „různé úrovně limitů a dostupnosti v kolekci umožní širší fanouškovské základně zapojit se do projektu, jakož i poskytnout Mercedesu údaje o ochotě spotřebitelů platit za digitální aktiva.“

Aukce NFT pravděpodobně přitáhne širší publikum, které se nutně nebude omezovat jen na fanoušky Mercedesu a F1.

Většina NFT bude založena na blockchainu Solana, ale některé budou založeny na síti Ethereum.

Interier Auta Mercedes

F1 a Crypto.com

Je vhodné dodat, že Formule 1 se také nebojí spolupráce s kryptoměnovými společnostmi. Svědčí o tom i nedávná spolupráce s jednou z top burz na tomto trhu.

Jde o to, že logo Crypto.com se objeví na závodní dráze, na všech reklamních materiálech, na pódiu, kde budou stát vítězové a v neposlední řadě také na trofejích Formule 1. Vybuduje se i speciální zóna fanoušků Crypto.com.

V rámci dohody bude akce Grand Prix nyní nazvaná „Formule 1 Crypto.com Grand Prix Miami“, což dává Crypto.com mnohem větší přítomnost mezi fanoušky Formule 1 po celém světě.

zdroj: cointelegraph.com, pixabay.com, oKrypte.sk, beincrypto.com

Další novinky

Nasdaq pomůže investorům ukládat kryptoměny

Země G7 budou diskutovat o kryptoměnách

První fyzické NFT prodejny na světě

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář