Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Algorand se stal sponzorem MS ve fotbale

Algorand se stal prvním americkým sponzorem mistrovství světa ve fotbale z blockchainového trhu a uzavřel partnerství s FIFA podepsáním sponzorské a partnerské smlouvy. Dohoda byla oznámena v pondělí 2. května.

Algorand podpoří MS ve fotbale

Algorand fotbalový sponzor

Algorand se stal prvním americkým sponzorem mistrovství světa ve fotbale z blockchainového trhu a uzavřel partnerství s FIFA podepsáním sponzorské a partnerské smlouvy. Dohoda byla oznámena v pondělí 2. května.

Algorand podporuje FIFA

Mistrovství světa ve fotbale 2022 se bude konat v listopadu a prosinci 2022 v Kataru, Algorand však bude také oficiálním sponzorem FIFA Mistrovství světa žen v Austrálii a na Novém Zélandu v roce 2023.

Projekt také pomůže FIFA vypracovat „strategii digitálních aktiv“. To naznačuje, že bychom se mohli dočkat vydání NFT. Jako součást partnerství, také Algorand poskytne lize „oficiální řešení peněženky“ založené na blockchainu.

Prezident FIFA Gianni Infantino řekl, že je s partnerstvím spokojen a dodal, že je to „znamení závazku FIFA neustále hledat inovativní kanály pro trvale udržitelný růst příjmů“.

Obrázek fotbalového míče na hřišti

Blockchainová společnost na sportovním trhu

Algorand je tak další kryptoměnovou společností, která podpoří Mistrovství světa ve fotbale. Kryptoměnová burza Crypto.com se totiž v březnu stala oficiálním sponzorem mistrovství světa ve fotbale 2022.

Podle prohlášení na oficiální stránce Crypto.com, FIFA využije příležitosti k propagaci kryptoměn během šampionátu. Logo společnosti uvidíme na stadionech, ale i mimo ně. To znamená, že o této přední kryptoměnové burze se dozví miliony fotbalových fanoušků.

„Jsme rádi, že se k nám připojila globální značka Crypto.com jako sponzor vzrušujícího a průlomového Světového poháru FIFA v Kataru.“

Kay Madati, obchodní ředitel FIFA

Jedná se o zajímavý krok, protože kryptoměny jsou v Kataru zakázány. Důležité však je, že se během šampionátu propagují kvůli obrovskému počtu mezinárodních diváků, kteří budou jednotlivé zápasy sledovat.

Mistrovství se pořádají každé čtyři roky. Naposledy se šampionát konal v Rusku a patřil mezi nejsledovanější sportovní události na světě. Mistrovství světa ve fotbale 2018 sledovalo více než 3,2 miliardy lidí, tedy přibližně polovina světové populace starší čtyř let. 90 minutové finále mezi Francií a Chorvatskem sledovalo živě přibližně 1,1 miliardy lidí. 

zdroj: cointelegraph.com, pixabay.com, oKrypte.sk, blockchain.news

Další novinky

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář