Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Snoop Dogg a NFT farma na marihuanu

Rapper Snoop Dogg se již delší dobu zajímá o metaverzum, aktivně se zapojil do projektu MOBLAND, a bude jedním z prvních vlastníků digitálních farem marihuany.

Vznikla NFT farma na marihuanu

Obrázek Snoop dogg v projektu Mobaland

Rapper Snoop Dogg se již delší dobu zajímá o metaverzum, aktivně se zapojil do projektu MOBLAND, a bude jedním z prvních vlastníků digitálních farem mariuhany.

Čestná NFT farma marihuany

Celosvětově známý americký rapper Snoop Dogg a jeho syn Cordell Broadus (aka “Champ Medici”) se zapojili do projektu MOBLAND a na jejich počest vznikla limitovaná edice digitálních farem marihuany. Jedná se tak o vůbec první NFT s touto tematikou.

Vzhledem k tomu, že se Snoop Dogg netají nadšením a investicemi do NFT a metaverza, nebylo by překvapení, kdyby se zapojil v blízké době i do dalších her, které do tohoto prostoru přinesou další unikátní prvky, jako tomu bylo v případě Weed Farms (Konopné farmy) ve hře MOBLAND. Platforma bude hostit značkovou digitální konopnou farmu ve formě nezaměnitelných tokenů (NFT) a exkluzivního obsahu od jeho syna Champ Medici.

Tato farma by měla fungovat na principu Grow-2-Earn, což v překladu znamená “pěstovat za účelem výdělku”. V praxi by to mohlo vypadat tak, že uživatelé budou dedikovat svůj čas nebo svoje zdroje (či kombinace obojího), aby pěstovali NFT tokeny, které budou tímto získávat na hodnotě. Samozřejmě Brand Snoop Dogg hodnotu garantuje sám o sobě.

„Můj syn mi ukázal, jak důležitá a zajímavá je spolupráce MOBLAND a digitálních NFT farem. Dochází zde ke změně toho, jak vnímám celé toto odvětví a chci být v tomto ohledu průkopníkem.“ řekl SnoopDogg pro FXEmpire.

„Celý život jsem viděl svého otce hrát videohry. Konopí a herní ovladače s ním žijí ruku v ruce, a proto si myslím, že je skvělý nápad spojit metaverzum a digitální konopí,“ dodal Champ Medici.

MOBLAND táhne pozornost

MOBLAND je podporována významnými krypto osobnostmi, jako je spoluzakladatel Twitche Justin Kan, zakladatel Terra Do Kwon a společnost Animoca Brands. Podle řady významných komentátorů z branže bude tento počin vlajkovou lodí funkce Grow-2-Earn u metaverse projektů.

MOBLAND je metaverzum založené na Mafia-War (Válkách gangů), kde hráči vystupují jako gangsteři ve své vlastní organizaci mafiánského stylu. Toto není první NFT projekt, se kterým je Snoop Dogg spojen. Slavný rapper již uzavřel partnerství s několika krypto společnostmi a má mnoho vlastních sbírek. Minulý měsíc vydal sadu osmi hudebních skladeb jako NFT, kde jsou tématem ApeCoin (APE) a Bored Ape Yacht Club (BAYC).

Toto je jeden z projektů, který nás zajímá a který analyzujeme. Pokud byste se chtěli dozvědět více, zde je naše analýza projektu MOBLAND.

Mobland Logo

zdroj: cointelegraph.com, pixabay.com, oKrypte.sk

Další novinky

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Jak blockchain pomáhá v boji proti rakovině?

Nový model Citroën je spojen s NFT

Rockstar Games chce omezit používání NFT

Společnost Gala Games zrušila Play-&-Earn

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář