Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Madonna vydala NFT kolekci obsahující i 3D model její vagíny

Slavná popová zpěvačka Madonna ráda šokuje. Její nová NFT kolekce obsahuje mimo jiné strom rostoucí z jejího lůna a také 3D model její vagíny.

Vagína Madonny v nové NFT kolekci

Madonna NFT strom z vagíny

Slavná popová zpěvačka Madonna ráda šokuje. Její nová NFT kolekce obsahuje mimo jiné strom rostoucí z jejího lůna a také 3D model její vagíny.

„Bizár“ nebo umění?

Věhlasná zpěvačka Madonna se nedávno rozhodla pro další „počin“. Vydala NFT kolekci, která zahrnuje mimo jiné 3D model její vagíny nebo zrození (přirozenou cestou) stromů, motýlů a také hmyzu. Tato kolekce nese bohulibé jméno “Mother of Creation”, jež je v reklamních materiálech popisováno jako “produkt lásky”. 

Tvorba projektu zabrala podle všeho téměř rok a podílí se na něm i digitální výtvarník s pseudonymem Beeplee. Jeho skutečné jméno je Mike Winkelmann a mimo jiné se pyšní také loňským prodejem NFT za 69 milionů dolarů. 

Madonna svým NFT pobouřila některé fanoušky

Jak se dalo předpokládat a ostatně, jak je dobrým zvykem tento umělecký počin vyvolal ohlas – primárně ovšem pobouření na sociálních sítích. A to nejen od kritiků NFT tokenů, ale také od zastánců – celá řada komentářů se nesla v duchu, že podobné excesy dělají trhu s NFT tokeny spíše medvědí službu a celý koncept značně znevažují. 

Madonna nicméně svoji tvorba postoj aktivně braní například komentářem: “Dělám to, co dělají ženy od počátku věků, rodím a dávám život. Ovšem z existenčního pohledu dávám život umění a kreativitě, bez které bychom byli ztraceni.”

Kolekce NFT na charitativní účely

Celé dílo je rozděleno na 3 části:

  • Mother of Nature
  • Mother of Evolution
  • Mother of Technology

Všechny tři zamířily do aukce v polovině tohoto května a poslední dvě již našly svého majitele. “Mother of Nature” se stále ještě draží. Dražba probíhá na NFT portálu SuperRare.

Všechny příjmy z prodeje poputují na tři charitativní projekty: Voices of the Children Foundation, která pomáhá ženám a dětem zasaženým válkou na Ukrajině. City of Joy Foundation, která zastupuje oběti násilí v Demokratické republice Kongo a Black Mama’s Bail out, která poskytuje kauci uvězněným pečovatelům (Myšleno živitelům a samoživitelkám dětí…).

zdroj: nme.com, artnews.com, medium.com, theverge.com, voices.org.ua

Další novinky

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář