Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Madonna vydala NFT kolekci obsahující i 3D model její vagíny

Slavná popová zpěvačka Madonna ráda šokuje. Její nová NFT kolekce obsahuje mimo jiné strom rostoucí z jejího lůna a také 3D model její vagíny.

Vagína Madonny v nové NFT kolekci

Madonna NFT strom z vagíny

Slavná popová zpěvačka Madonna ráda šokuje. Její nová NFT kolekce obsahuje mimo jiné strom rostoucí z jejího lůna a také 3D model její vagíny.

„Bizár“ nebo umění?

Věhlasná zpěvačka Madonna se nedávno rozhodla pro další „počin“. Vydala NFT kolekci, která zahrnuje mimo jiné 3D model její vagíny nebo zrození (přirozenou cestou) stromů, motýlů a také hmyzu. Tato kolekce nese bohulibé jméno “Mother of Creation”, jež je v reklamních materiálech popisováno jako “produkt lásky”. 

Tvorba projektu zabrala podle všeho téměř rok a podílí se na něm i digitální výtvarník s pseudonymem Beeplee. Jeho skutečné jméno je Mike Winkelmann a mimo jiné se pyšní také loňským prodejem NFT za 69 milionů dolarů. 

Madonna svým NFT pobouřila některé fanoušky

Jak se dalo předpokládat a ostatně, jak je dobrým zvykem tento umělecký počin vyvolal ohlas – primárně ovšem pobouření na sociálních sítích. A to nejen od kritiků NFT tokenů, ale také od zastánců – celá řada komentářů se nesla v duchu, že podobné excesy dělají trhu s NFT tokeny spíše medvědí službu a celý koncept značně znevažují. 

Madonna nicméně svoji tvorba postoj aktivně braní například komentářem: “Dělám to, co dělají ženy od počátku věků, rodím a dávám život. Ovšem z existenčního pohledu dávám život umění a kreativitě, bez které bychom byli ztraceni.”

Kolekce NFT na charitativní účely

Celé dílo je rozděleno na 3 části:

  • Mother of Nature
  • Mother of Evolution
  • Mother of Technology

Všechny tři zamířily do aukce v polovině tohoto května a poslední dvě již našly svého majitele. “Mother of Nature” se stále ještě draží. Dražba probíhá na NFT portálu SuperRare.

Všechny příjmy z prodeje poputují na tři charitativní projekty: Voices of the Children Foundation, která pomáhá ženám a dětem zasaženým válkou na Ukrajině. City of Joy Foundation, která zastupuje oběti násilí v Demokratické republice Kongo a Black Mama’s Bail out, která poskytuje kauci uvězněným pečovatelům (Myšleno živitelům a samoživitelkám dětí…).

zdroj: nme.com, artnews.com, medium.com, theverge.com, voices.org.ua

Další novinky

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář