Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

FTX je nejoblíbenější token na trhu velryb v síti Ethereum

FTX token je nyní nejoblíbenějším tokenem v peněženkách předních velryb v síti Ethereum. Dříve bojoval o toto místo se Shiba Inu.

Přední velryby v síti ETH preferují FTX!

FTX token je nyní nejoblíbenějším tokenem v peněženkách předních velryb v síti Ethereum. Dříve bojoval o toto místo se Shiba Inu.

FTX Token v rukou největších hráčů

Dříve velryby dychtivě sahaly po stablecoinech, ale přelomem v této věci byl pád Terra UST. Tokeny FTX nyní představují 20,03 % zdrojů ETH velryb. To znamená až 1 miliardu USD investovaného kapitálu. V době, kdy ještě Terra UST fungovala, tokeny USDC činily pouze 17,66% nebo 843,6 milionu dolarů.

Shiba Inu, který dříve dominoval, je nyní za tokenem FTX a USDC. Populární meme-coin zabírá 11,73 % trhu, což v přepočtu činí 560,59 milionu dolarů. To je téměř o 50 % méně než na začátku tohoto měsíce.

Co kupují velryby sítě Ethereum?

Velryby také za posledních 24 hodin koupily v průměru 161 969 dolarů, což z tohoto tokenu činí nejvíce nakupovaný token během tohoto období. Tím se stablecoin dostává před ETH (130 405 USD). BUSD je na třetím místě (106 937 USD), zatímco USDT na čtvrtém místě se 70 539 USD.

To znamená, že velryby ETH pravděpodobně hledají bezpečný přístav v dobách extrémní nejistoty na dnešním trhu. Stablecoiny jim poskytují toto bezpečné útočiště, protože nepodléhají výkyvům směnného kurzu a zachovávají si hodnotu, za kterou byly zakoupeny. Tímto způsobem poskytují ochranu před ztrátami, pokud si udrží svou pozici vůči dolaru nebo jiné fiat měně, která je na ně navázána.

Mezi další tokeny zakoupené velrybami ETH patří tokeny související s metaverse – SAND a APE BAYC. Tyto tokeny z velké části nakupují největší investoři ze sítě Ethereum.

Je také třeba dodat, že počet adres v blockchainu Ethereum, které vykazují ztráty, dosáhl nejvyšší úrovně za 2 roky. Druhá největší kryptoměna podle tržní kapitalizace klesla v pátek pod 2000 dolarů.

zdroj: decrypt.co, oKrypte.sk

Další novinky

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář