Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

OpenSea přináší další decentralizovaný trh NFT - Seaport

Online marketplace s nezastupitelnými tokeny (NFT) OpenSea oznámil spuštění protokolu Web 3.0 marketplace pro „bezpečný a efektivní nákup a prodej NFT“. 

Opensea přináší další trh NFT - Seaport

Opensea seaport NFT store

Online marketplace s nezaměnitelnými tokeny (NFT) OpenSea oznámila spuštění protokolu Web 3.0 marketplace pro „bezpečný a efektivní nákup a prodej NFT“. 

Proč Seaport?

V pátečním blogovém příspěvku OpenSea uvedl, že protokol trhu s názvem Seaport poskytne uživatelům možnost získat NFT i nabízením jiných aktiv, než jsou platební tokeny (např. ETH). Podle platformy může uživatel „souhlasit s dodáním množství položek ETH/ERC20/ERC721/ERC1155“ výměnou za NFT, což znamená výměnný obchod s kombinací tokenů jako způsob platby.

Kromě toho mohou uživatelé Seaportu při vytváření nabídek specifikovat kritéria (například určité rysy na uměleckých dílech NFT nebo části kolekce). Platforma bude podporovat i spropitné do výše původní nabídky.

Spuštění protokolu trhu následovalo poté, co OpenSea v dubnu oznámil, že získal NFT tržní agregátor Gem, s cílem zlepšit dovednosti zkušených uživatelů. Platforma v té době uvedla, že Gem bude fungovat jako samostatný produkt.

zdroj: beincrypto.com, oKrypte.sk

Další novinky

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář