Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Hra Sollarion vydává alpha teaser

Očekávaná karetní hra od českých tvůrců přichází s prvním teaserem. Sollarion je prvním počinem studia KPK Games, které v budoucnu plánuje vydat další hry a dokonce vybudovat celý herní metaverzum.

Hra Sollarion vydává alpha teaser

Očekávaná karetní hra od českých tvůrců přichází s prvním teaserem. Sollarion je prvním počinem studia KPK Games, které v budoucnu plánuje vydat další hry a dokonce vybudovat celý herní metaverzum.

Sollarion game

Hru Sollarion náš tým analyzoval a její koncept nás velice zaujal, podrobnější informace o hře naleznete zde: https://www.charliegaming.cz/nft-games/sollarion/

Děj hry nás přesouvá do roku 6 381, kdy byla planeta Země zničena a lidstvo si hledá nový domov, kterým se stala planeta Dalmiri v galaxii Solana. Tato galaxie je nyní sužována válkou. Válkou, jež začala právě invazí lidí a jejich zásahy do přírodního prostředí.
A jak k tomu došlo?
Někteří se domnívají, že to byla nehoda. Jiní věří, že to byl osud. Jedno je však jisté – lidé dostali novou šanci vybudovat mírumilovný život, ale zatím se zdá, že přinesli jen a pouze zkázu. Je jen otázkou času, kdy se jim jejich činy vymstí.

V galaxii Solana se traduje legenda o bytosti jménem Sollarion. Příběh je starý tisíce let a popisuje vývoj této galaxie až do dnešní podoby. Říká se, že Sollarion byl stvořen z velmi mocné magie, kterou také ovládal a využíval ve prospěch svého lidu. Jednoho dne byla jeho planeta napadena neznámými tvory ze vzdálené galaxie. Jejich cílem bylo kolonizovat planetu a zotročit její obyvatele. Ti se však nehodlali vzdát bez boje, a právě tak vypukla válka.

Sollarion, který bojoval ve válce, použil ve snaze ochránit svou zemi tolik magické síly, že ji jeho fyzická schránka nedokázala pojmout, a způsobil tak mohutný výbuch. Sollarionova moc se rozptýlila mezi planety a nezůstala po něm žádná stopa. Tato magická exploze zachránila galaxii před útočníky, ale také změnila život v celé galaxii.

Podle legendy byla jeho magická síla uložena pod povrchem každé planety a dala vzniknout mnoha tvorům v celé galaxii Solana. Tak se vyvinul život na všech zdejších planetách. Ať už Sollarion zemřel nebo zmizel, zůstal známý jako ochránce této galaxie a některé kultury ho stále uctívají jako svého boha. Věří, že pokud by se galaxie Solana ocitla v ohrožení, Sollarion je zachrání.

V jiném koutě vesmíru se nacházela planeta Země, jejíž obyvatelé dlouho neměli ani tušení o existenci galaxie Solana a o tom, co se v ní skrývá. Lidstvo se ukázalo jako odolné a v zoufalé snaze zlepšit kvalitu svého života se nezastavilo před ničím. Lidé ignorovali varovné signály, které jim vyslala jejich vlastní planeta. Zapomněli, jak naslouchat přírodě, a zaměřili se na konzum a technologický pokrok, který nakonec Zemi zničil a učinil ji neobyvatelnou.

Když si lidé uvědomili, že život na planetě Zemi nebude dále možný, rozhodli se, že jediným způsobem záchrany je najít novou planetu vhodnou pro život. Vlády všech zemí světa začaly spolupracovat. Do vesmíru byly vyslány sondy, které měly tuto planetu najít. Lidé už téměř ztráceli naději, dokud jedna z nich konečně úspěšně nedokončila svou misi.

Alpha teaser naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=fZ_Jd8ZJEsI 

zdroj: discord.gg

Další novinky

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář