Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Top 10 NFT projektů za květen 2022

Blockchainové hry jsou jedním z nejsilnějších odvětví v rámci Webu 3.0. Přitahují tisíce uživatelů na denní bázi, přičemž Splinterlands se tento květen dostává na vrchol. 

Top 10 NFT projektů za květen 2022

Blockchainové hry jsou jedním z nejsilnějších odvětví v rámci Web 3.0, přitahující tisíce uživatelů na denní bázi, a Splinterlands se tento květen dostává na vrchol.

Nejžhavější herní trendy

Podle nejnovější zprávy DappRadar a BGA Games dosáhla aktivita v oblasti blockchainových her v dubnu historického maxima. Herní dApps přilákaly více než 1,2 milionu unikátních aktivních peněženek. Tento článek se zabývá nejžhavějšími herními dApps tohoto měsíce. Při sestavování žebříčku kombinujeme aktivitu na on-chainu, objemy obchodů s NFT, hodnoty tokenů a novinky týkající se projektů.

 

Níže si prohlédněte kompletní seznam 10 nejlepších blockchainových projektů za měsíc květen:

  1. Splinterlands

https://www.charliegaming.cz/nft-games/splinterlands-analyza/

Květen 2022 byl pro Splinterlands jeden z nejúspěšnějších měsíců. Hra se dočkala kompletní revize bodového systému odměn, což zvýšilo šance hráčů na výhru truhel a karet. A co více, tým Splinterlands představil svou první vlnu validator nodes, které přináší komunitě více možností zapojení se do ekosystému. Splinterlands v květnu přilákal přes půl milionu unikátních aktivních peněženek.

 

  1. Alien Worlds

Druhé místo tento měsíc zaujímá platforma Alien Worlds, jejíž hlavní token TLM ztratil za 30 dní 53 % své hodnoty. Navzdory poklesu ceny však tato těžební hra založená na Waxu přilákala tento měsíc téměř 1 milion unikátních aktivních peněženek a udržela si tak pozici nejnavštěvovanějšího herního dApp napříč všemi řetězci sledovanými na DappRadaru. 

  1. Gods Unchained

Gods Unchained obsadil první místo v týdenním žebříčku nejlepších blockchain her, v měsíčním žebříčku se však hra řadí až na 3. místo. Rozšíření balíčku karet Mortal Judgment přineslo hře velkou pozornost, která zaujala přes 12 000 unikátních aktivních peněženek a posílila tak hodnotu tokenu o 2 %.

  1. Sunflower Land

Sunflower Land se tento květen dočkala mnoha důležitých novinek. Tým oficiálně spustil herní token SFL, což mělo značný vliv na aktivitu ve hře. Hráči se hrnuli, aby si vyzkoušeli novou mechaniku pro výběry. K platformě Polygon se v květnu připojilo více než 140 000 unikátních aktivních peněženek.

  1. Mobox

Mobox má za sebou jeden z nejlepších roků, a to i díky spuštění MOMOverse. Tento měsíc se hra zařadila na 5. místo poté, co v objemu obchodování NFT vygenerovala přes 7,8 milionu $. Hra také zaznamenala prudký nárůst hráčů. Za posledních 30 dní přibylo přes 170 000 unikátních aktivních peněženek.

  1. Aavegotchi

https://www.charliegaming.cz/nft-games/aavegotchi/

Aavegotchi si v květnu vedla také skvěle, a to i navzdory hrozbě trendů medvědího trhu. Hra posílila svou uživatelskou základnu přes 29 000 unikátních aktivních peněženek a vygenerovala 1,6 milionu $ v objemu obchodování NFT. 

  1. CryptoBlades

CryptoBlades pokračuje ve své vzestupné trajektorii. Za posledních 30 dní hra přilákala přes 46 000 unikátních aktivních peněženek. A co více, hra minulý týden oslavila své narozeniny mnoha narozeninovými akcemi a možnostmi odměn pro hráče. Tyto akce přinesly další zvýšení aktivity a pozornosti kolem tohoto nadějného titulu.

  1. Upland

Upland, hra na obchodování s nemovitostmi, je nadále lídrem na EOS blockchainu. V posledních 30 dnech přilákala přes 260 000 unikátních aktivních peněženek. Vývojářský tým navíc oznámil svou vůbec první hackathon akci. Díky fondu odměn ve výši 50 000 $ tato akce přiláká do hry ještě více hráčů.

  1. Axie Infinity

Axie Infinity se tento měsíc řadí na předposlední místo, přestože vygenerovala přes 11,5 milionu $ v objemu obchodování NFT. I když se nejedná o nejlepší místo, Axie má v blízké budoucnosti velké plány. Tým Sky Mavis nedávno vyhlásil prvního vítěze svého programu Builder, což znamená, že brzy budou ve vývoji spin-off projekty s Axie postavami.

  1. World Wide Webb

V neposlední řadě tu za tento měsíc máme World Wide Webb. Virtuální svět za posledních 30 dnů v objemu obchodování NFT vygeneroval přes 1,5 milionu $. Zatímco medvědí trh utlumil velkou aktivitu v celé oblasti, World Wide Webb oznámil dlouho očekávané výhody pro vlastníky půdy, což pomohlo vyvolat rozruch a prodejní aktivitu.

zdroj: dappradar.com

Další novinky

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář