Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

VeChain spolupracuje s UFC

Nadace VeChain Foundation podepsala víceletou smlouvu o marketingovém partnerství s Ultimate Fighting Championship (UFC) v hodnotě téměř 100 milionů dolarů. Stala se tak jedním z prvních partnerů UFC v historii blockchainového trhu. 

Nadace VeChain spolupracuje s UFC

Nadace VeChain Foundation podepsala víceletou smlouvu o marketingovém partnerství s Ultimate Fighting Championship (UFC) v hodnotě téměř 100 milionů dolarů. Stala se tak jedním z prvních partnerů UFC v historii blockchainového trhu. 

Nadace VeChain spolupracuje s UFC

Připomeňme, že UFC je největším propagátorem a organizátorem akcí smíšených bojových umění (MMA). Na druhé straně VeChain je ekosystém první úrovně zaměřený na podnikání. Tento blockchain vám pomáhá sledovat vaše dodavatelské řetězce.

Podle anonymního zdroje citovaného Sports Business Journal má smlouva hodnotu téměř 100 milionů dolarů a je uzavřena až na 5 let. Senior Vice President of Global Partnerships UFC Paul Asencio řekl, že díky partnerství vzrostly příjmy ze sponzorství UFC o 30% ve srovnání s rekordním rokem 2021.

Spolupráce začíná okamžitě. 11. června, bylo logo VeChain vystaveno na akci UFC v Singapuru.

Projekt tvrdí, že nové partnerství je „jednou z nejhlubších integrací“. UFC odhaduje, že díky spolupráci se značka VeChain dostane do 900 milionů domácností ve 175 zemích.

Podle dohody bude VeChain vlastníkem oficiálních titulů UFC. Bude se propagovat i na digitálních displejích během sportovních akcí. Obě společnosti budou také vytvářet obsah pro sociální média UFC a další digitální platformy, které podle odhadů UFC zasáhnou 200 milionů lidí.

Každoroční „Brand Ambassador Fund“ také nabídne různé finanční příležitosti sportovcům UFC, kteří se podílejí na marketingových snahách VeChain. 

Spolupráce s blockchainovými společnostmi

UFC dlouhodobě spolupracuje se společnostmi z blockchainu a trhu s kryptoměnami. Jedním z největších partnerství UFC je s Crypto.com v hodnotě 175 milionů dolarů. V rámci něj má organizace vyplatit bonusy za kryptoměny třem nejlepším hráčům, které fanoušci vyberou na každém gala. Výherní fond je až 60 000 USD v BTC.

Crypto.com také vydal v listopadu 2021 první UFC autorizovanou kolekci NFT. UFC však pokračuje ve vydávání dalších licencovaných NFT už ne s akciovým trhem, ale s vývojářem NFT Dapper Labs. 

zdroje: decrypt.co, oKrypte.sk

Další novinky

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář