Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Zrodila se NFT hra „Stranger Things“

NFT platforma Candy Digital připravila minihru „Stranger Things“. Jak už název napovídá, produkce odkazuje na top sérii z Netflixu. Hráči v ní musí řešit hádanky a za odměnu vyhrávají NFT hrdiny seriálu.

Zrodila se NFT hra „Stranger Things“

Platforma NFT Candy Digital připravila minihru „Stranger Things“. Jak už název napovídá, produkce odkazuje na top sérii z  Netflixu. Hráči v ní musí řešit hádanky a za odměnu vyhrávají NFT produkční hrdiny.

Hra „Stranger Things“

V rámci hry musí hráči řešit různé hádanky. Za odměnu mohou vyhrát jeden ze čtyř bezplatných NFT plakátů, na nichž jsou Mike Wheeler, Jonathan Byers, Will Byers nebo Argyle.

Velká část fanoušků série však neskrývala skepticismus či dokonce nevraživost. Na Twitteru jste mohli vidět následující komentáře:

„Myslíte si, že nám záleží na NFT?“ „Moc miluji Stranger Things, ale jsem hluboce zklamaný, že se Netflix rozhodl obdarovat své fanoušky pomocí NFT.“ „Ještě jednou žádám Netflix, aby přestal vyrábět NFT mého oblíbeného seriálu.“

V sekci komentářů byly dokonce vulgární odpovědi, zvracející emotikony a GIFy, které naznačovaly zklamání nebo nadávky.

NFT jsou kontroverzní

Když se vrátíme do světa blockchainu, stojí za to dodat, že NFT jsou velmi kontroverzní. Počítačoví hráči je také nepřijali příliš příznivě. Tokeny jim nabízel například gigant herního trhu Ubisoft. Nápad společnosti se však setkal s negativní reak

zdroje: decrypt.co, oKrypte.sk

Další novinky

DApps. Jak fungují decentralizované aplikace?

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář