Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Bitcoin vystřelí do konce roku

Podle Nigela Greena, generálního ředitele a zakladatele skupiny deVere Group, by měli investoři ve čtvrtém čtvrtletí očekávat „odraz“ směnného kurzu bitcoinu. Původní kryptoměna podle jeho názoru silně koreluje s globálními akciovými trhy, jejichž poklesy se také blíží ke konci.

Bitcoin vystřelí do konce roku

Podle Nigela Greena, generálního ředitele a zakladatele skupiny deVere Group, by měli investoři ve čtvrtém čtvrtletí očekávat „odraz“ směnného kurzu bitcoinu. Původní kryptoměna podle jeho názoru silně koreluje s globálními akciovými trhy, jejichž poklesy se také blíží ke konci. 

Brzy uvidíme boom

V nedávném prohlášení Green uvedl, že bitcoin je na pokraji dna. Proč? Protože „pozorovatelé odhalují, že zasvěcení jsou na nákupní vlně“. Podle jeho názoru mnozí lidé využili současnou situaci a hromadili coiny za nižší ceny, což jim umožňuje „dlouhodobě navyšovat bohatství“.

Člen představenstva skupiny deVere Group věří, že investoři v blízké budoucnosti obrátí svou pozornost na rizikovější aktiva, včetně bitcoinu:

„Věřím, že brzy uvidíme býčí trh, který povede ve čtvrtém čtvrtletí k výraznému oživení přední světové digitální měny.“

Dalším důvodem, proč se BTC může odrazit, je ten, že mnoho lidí si ho může zvolit jako zabezpečení proti inflaci. Kryptoměna, kterou mnozí považují za digitální zlato, má omezenou zásobu. Mincí bude maximálně 21 milionů.

Je to jasně vidět v zemích, kde inflace dosáhla rekordní úrovně. Příkladem je Turecko, Brazílie a Nigérie.

Green také předpovídá, že bitcoin přitáhne pozornost velkých finančních institucionálních investorů, kteří s sebou „přinesou kapitál, zkušenosti a reputaci“.

V neposlední řadě člen představenstva očekává, že globální regulátoři v nadcházejících měsících zavedou komplexní regulace na sektor kryptoměn.

Díky tomu se investoři budou moci při pohybu na tomto trhu cítit bezpečněji:

„Regulace, o které se domnívám, že je nezbytná, by poskytla větší ochranu, a tím i větší důvěru retailovým i institucionálním investorům.“

Greenovy dřívější prognózy

Stojí za zmínku, že generální ředitel skupiny deVere byl ve svých předpovědích o ceně bitcoinu docela přesný. V březnu 2022 předpověděl, že ozbrojený konflikt mezi Ruskem a Ukrajinou by mohl do konce měsíce zvýšit hodnotu BTC na 50 000 USD. Aktivum bylo velmi blízko této úrovni, když se cena BTC pohybovala 29. března kolem 48 000 USD.

V dubnu 2021 zase předpověděl, že do konce roku kryptoměna „dosáhne nebo dokonce překročí“ nové ATH. V listopadu se sazba zvýšila na téměř 70 000 dolarů.

zdroje: decrypt.co, oKrypte.sk

Další novinky

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář