Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

GRIT od Gala Games je první NFT hrou v Epic Games Store

Oznámení, že se střílečka GRIT objeví v obchodě Epic Games, rozstřelilo internet.

GRIT je první NFT hra v Epic Games store

Oznámení, že se střílečka GRIT objeví v obchodě Epic Games, rozstřelilo internet.

Během akce Galaverse, která se konala na Maltě, společnost a vydavatel Gala Games oznámila, že se GRIT, jakožto první titul z oblasti krypto a NFT, objeví v obchodě Epic Games. GRIT je battle-royale střílečka z divokého západu.

Tisková zpráva Gala Games naznačuje, že GRIT nebude jedinou hrou společnosti, která bude uvedena na Epic Games.

GRIT bude Free-2-Play s herním obsahem založeným na NFT, který mohou hráči vlastnit a používat, nebo prodávat na tzv. sekundárním marketplace ostatním hráčům.

Zatímco obchod Steam v loňském roce zakázal NFT hry, společnost Epic se tímto krokem rozhodla poprvé integrovat NFT hry, které jsou mnohými považovány za budoucnost hraní.

GRIT bude obsahovat pozemky ve formě NFT, které hráči mohou získat, vlastnit a později na nich vydělávat . GRIT dále nabídne sběratelské předměty, jako jsou umělecká díla, skiny, zbraně, avataři, oblečení, a dokonce i vozidla. Veškerá herní aktiva jsou volně obchodovatelná.

Gala vydala 10 000 hráčských avatarů pro hru, které majitelům nabídnou jedinečný vzhled a prvky přizpůsobení. Firma bude avatary nabízet prostřednictvím prodeje „Gunslinger’s Box„. Cena jednoho boxu je 0,8 ETH (~1500$). Tyto bedny jsou dostupné až do vyprodání.

„Epic je průkopníkem a vizionářem v herním průmyslu. Dostupnost titulů společnosti Gala Games v obchodě Epic Game Store přináší legitimitu tomuto novému hernímu žánru," řekl John Osvald, prezident společnosti Gala. "Snadná dostupnost her pro Web 3.0 je zlomovým bodem pro hráče, kteří dosud neviděli, jak může digitální vlastnictví obohatit herní zážitek.“

zdroje: nftplazas.com, dappradar.com, decrypt.co

Další novinky

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Jak blockchain pomáhá v boji proti rakovině?

Nový model Citroën je spojen s NFT

Rockstar Games chce omezit používání NFT

Společnost Gala Games zrušila Play-&-Earn

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář