Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Projekt Pethereum spustil beta verzi projektu

Projekt Pethereum, který je vyvíjený indickým studiem LoopGames, jehož některé předchozí projekty se mohly pyšnit více než 100 milionům stažením na platformách Google Play a Appstore, spustil svou beta verzi projektu.

Pethereum spustil beta verzi projektu

Projekt Pethereum, který je vyvíjený indickým studiem LoopGames, jehož některé předchozí projekty se mohly pyšnit více než 100 milionům stažení na platformách Google Play a Appstore, spustil svou beta verzi projektu.

Veřejná beta verze Pethereum je spuštěna

Public Betu spustil projekt Pethereum. Zahrát si jí může opravdu každý, aniž by musel splnit jakékoliv podmínky pro whitelist, jak bývá u projektů na blockchainu zvykem, a lze hrát bez počáteční investice.

Tuto hru na našem webu doporučujeme s celkovým hodnocením 6,4 / 10. Kompletní analýza je k nalezení zde.

Hra je ke stažení jak na Google Play, tak na AppStore. Na obou platformách je zdarma. V betě si tak můžete vyzkoušet základní lobby a 3 hry, které bude svět Pethereum obsahovat. Zahrát si můžete Petdoku, hra podobná Tetrisu na políčkách sudoku, PetCrush, verze CandyCrush v Pethereum a taky FlappyPet, obdoba dříve populárního FlappyBirds.

V beta verzi se prozatím vydělávat nedá, získáváte pouze herní gemy, které nemají žádnou reálnou hodnotu, za ně si kupujete mazlíčky, kteří podle tvůrců „prozatím nejsou NFT“. Každopádně si již můžete trénovat zmíněné hry, protože právě v turnajích v těchto a v dalších hrách, které budou přibývat, se bude soutěžit o token projektu $PETH, který prozatím nebyl spuštěn.

V beta verzi, jak tomu bývá, se můžeme setkat i s problémy, takže se vám klidně může stát, že jste se už dostali na vysoký level, hra se zasekne a celý váš dosavadní postup zmizí. Nedostanete gemy, pokud jste udělali svůj rekord, nebudete ho mít, ale s tím se prostě v beta verzi musí počítat.

I tak se jedná o zajímavou šanci, jak se ve hře připravit na následné vydělávání, jakmile bude projekt spuštěný.

Projekt Pethereum zaujal hlavně tím, že se zde budou střetávat krypto i nekrypto nadšenci a hry jsou tak jednoduché, že se s velkou komunitou počítá. To projektu může jedině prospět. Varováním ovšem může být to, že se prozatím nepodařilo spustit token projektu. Pravděpodobně se však jedná o taktiku a tým vyčkává na růst trhu.

zdroj: discord.com

Další novinky

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář