Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Playboy vstupuje do světa metaverza

Playboy má v úmyslu přidat služby z trhu Webu 3.0 do své nabídky spuštěním projektu MetaMansion, který bude hostit hry a akce. Dodatečně bude i sběratelské NFT od společnosti.

Playboy vstupuje do světa metaverza

Playboy má v úmyslu přidat služby z trhu Web 3.0 do své nabídky spuštěním projektu MetaMansion, který bude hostit hry a akce. Dodatečně bude i sběratelské NFT od společnosti.

Playboy vstupuje do světa metaverza

Jak bylo oznámeno 11. července, tato virtuální verze Playboye bude místem konání her a společenských akcí. Vše bude možné díky spolupráci s The Sandbox.

MetaMansion je také založen na projektu Playboy’s Rabbitars NFT, který se skládá z 11 953 tokenizovaných avatarů zajíčků, jejichž cena byla v říjnu 2021 přibližně 800 dolarů za kus. Majitelé těchto NFT budou mít brzy přístup k exkluzivním akcím virtuálního pobytu. Podrobnosti ani datum spuštění iniciativy však zatím nejsou objasněny.

Je známo, že uživatelé si budou moci koupit sousední pozemky NFT MetaMansion později v tomto čtvrtletí.

V době psaní tohoto článku je minimální cena za Rabbitar NFT na OpenSea 0,19 etheru (ETH) nebo kolem 206 USD, což je pokles o 74,25 % od uvedení tokenů na trh.

„Playboy je symbolem určitého šarmu, životního stylu a zábavy, která spojuje generace a už vstoupila do světa Webu 3.0,“

-řekl COO a spoluzakladatel The Sandbox Sebastien Borget.

Playboy poprvé vstoupil na trh NFT v dubnu loňského roku poté, co vydal sérii svých tokenizovaných spreadů prostřednictvím Nifty Gateway.

Sandbox prosperuje

Sandbox se nyní může pochlubit dlouhým seznamem partnerství. Spolupracuje s předními osobnostmi a značkami, které pomohly získat přehled o projektu. Stačí zmínit jen několik jmen: vydavatelství Warner Music, série The Walking Dead, rapper Snoop Dogg, značka Atari či kultovní série bot Adidas.

Podle údajů CoinGecko klesla cena nativního tokenu Sandbox SAND za posledních sedm dní o 7,9 % na 1,11 USD v době psaní tohoto článku. Celková tržní kapitalizace projektu činí 1,4 miliardy dolarů, což z něj činí 40. největší kryptoměnové aktivum na trhu. Celkově cena SAND klesla o 86,8 % z ATH na 8,40 USD.

zdroje: blockchain.news, oKrypte.sk

Další novinky

DApps. Jak fungují decentralizované aplikace?

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář