Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Sollarion - pravidelný čtvrteční kvíz

Sollarion bude pravidelně ve čtvrtek pořádat kvíz se spoustou odměn. Pro odměnu z kvízu a získávání dalších odměn je třeba založit si Sollarion účet a propojit si ho s Discordem.

Sollarion - čtvrteční kvíz

Sollarion bude pravidelně ve čtvrtek pořádat kvíz se spoustou odměn. Pro odměnu z kvízu a získávání dalších odměn je třeba založit si Sollarion účet a propojit si ho s Discordem.

Pravidelná zábava a spousta odměn

Již dnes 21.7.2022 se můžete na Discordu Sollarion zúčastnit pravidelného čtvrtečního kvízu. Kvíz začíná ve 20:00 hod. Je to live-event takže se připojte včas. Event se odehrává na Discordu ve vlákně thursday-quiz.

Pro odměnu z kvízu a získávání dalších odměn je třeba založit si Sollarion účet a propojit si ho s Discordem.

Zde přikládáme návod:

Do general vlákna napíšete /account. Následně vás to pošle na Sollarion stránky kde si založíte účet propojením s peněženkou. My doporučujeme Phantom Wallet. Po vytvoření účtu a propojení Discordu s vaším Sollarion účtem můžete začít získávat CP. Už jen za toto propojení získáte 50 CP a vaše jméno se obarví do zelené barvy. Dále získáváte šanci vyhrát Rewards a herní měnu. CP můžete získat i pozvánkou na Sollarion Discord přes váš referral link, za denní aktivitu v komunitě a nebo za vyhlášení top 3 denního spammera, kterým se můžete stát i vy.

Řekneme si ještě něco málo o kvízu, který se uskuteční zítra. Bude jednoduše na téma hry Sollarion. V předešlých kvízech padaly otázky například: “jaký je celkový počet materiálů na planetě” nebo “jaký lektvar použil Shizen na zneškodnění cílu, a kolik energií ho to stálo”. Byly tam ale i otázky jiné mimo Sollarion. Například poznat film dle úryvku nebo určit jakých 6 kryptoměnových blockchainů se nejvíce používá na Play-2-Earn hry.

Tým Sollarion se na vás bude těšit!

Další novinky

DApps. Jak fungují decentralizované aplikace?

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář