Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Sollarion - pravidelný čtvrteční kvíz

Sollarion bude pravidelně ve čtvrtek pořádat kvíz se spoustou odměn. Pro odměnu z kvízu a získávání dalších odměn je třeba založit si Sollarion účet a propojit si ho s Discordem.

Sollarion - čtvrteční kvíz

Sollarion bude pravidelně ve čtvrtek pořádat kvíz se spoustou odměn. Pro odměnu z kvízu a získávání dalších odměn je třeba založit si Sollarion účet a propojit si ho s Discordem.

Pravidelná zábava a spousta odměn

Již dnes 21.7.2022 se můžete na Discordu Sollarion zúčastnit pravidelného čtvrtečního kvízu. Kvíz začíná ve 20:00 hod. Je to live-event takže se připojte včas. Event se odehrává na Discordu ve vlákně thursday-quiz.

Pro odměnu z kvízu a získávání dalších odměn je třeba založit si Sollarion účet a propojit si ho s Discordem.

Zde přikládáme návod:

Do general vlákna napíšete /account. Následně vás to pošle na Sollarion stránky kde si založíte účet propojením s peněženkou. My doporučujeme Phantom Wallet. Po vytvoření účtu a propojení Discordu s vaším Sollarion účtem můžete začít získávat CP. Už jen za toto propojení získáte 50 CP a vaše jméno se obarví do zelené barvy. Dále získáváte šanci vyhrát Rewards a herní měnu. CP můžete získat i pozvánkou na Sollarion Discord přes váš referral link, za denní aktivitu v komunitě a nebo za vyhlášení top 3 denního spammera, kterým se můžete stát i vy.

Řekneme si ještě něco málo o kvízu, který se uskuteční zítra. Bude jednoduše na téma hry Sollarion. V předešlých kvízech padaly otázky například: “jaký je celkový počet materiálů na planetě” nebo “jaký lektvar použil Shizen na zneškodnění cílu, a kolik energií ho to stálo”. Byly tam ale i otázky jiné mimo Sollarion. Například poznat film dle úryvku nebo určit jakých 6 kryptoměnových blockchainů se nejvíce používá na Play-2-Earn hry.

Tým Sollarion se na vás bude těšit!

Další novinky

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář