Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

OpenSea oznamuje spuštění své platformy na Solaně

Nejpopulárnější NFT platforma na světě – OpenSea – právě oznámila spuštění svého Launchpadu na blockchainu Solana. Toto je sdělení o jejich dalších aktivitách týkajících se „multi-chain future“ trhu, aby umožnily přístup k NFT na různých blockchainech.

OpenSea oznamuje spuštění své platformy na Solaně

Nejpopulárnější NFT platforma na světě – OpenSea – právě oznámila spuštění svého Launchpadu na blockchainu Solana. Toto je sdělení o jejich dalších aktivitách týkajících se „multi-chain future“ trhu, aby umožnily přístup k NFT na různých blockchainech.

OpenSea s novým Launchpadem

Jak se můžeme dočíst v oficiálním oznámení platformy, OpenSea spouští svůj speciální Launchpad na blockchaine Solana. Společnost ho plánuje použít k vedení nových tvůrců nevyměnitelných tokenů všemi fázemi procesu vytváření jejich NFT. To zahrnuje rozsah potřebných kroků od vytvoření, až po další prodej.

Jsme nadšeni, že můžeme odstartovat novou iniciativu se dvěma vývojáři společnosti Solana, jako součást našeho spouštěcího panelu. Je pro nás velmi důležité, abychom mohli začít první kroky a poučit se z nových zkušeností v tomto procesu. Jsme plně odhodláni rozšířit základní sbírky na OpenSea, na další blockchainy – čteme v oficiálním oznámení

NFT gigant byl loni největším vítězem tokenového boomu NFT v loňském roce. Platformě se podařilo získat od investorů stovky milionů dolarů. V současnosti je celková hodnota OpenSea oceněna na 13,3 miliardy dolarů.

V lednu letošního roku, OpenSea dosáhla své rekordní úrovně 3,52 miliardy USD, z hlediska měsíčního objemu obchodů v síti Ethereum. Denní objem obchodů platformy byl tehdy mezi 169 a 261 miliony dolarů.

Se spuštěním nového Launchpadu na blockchainu Solana od OpenSea budou mít premiéru dvě nové kolekce.

Dne 25. července, začala sklizeň 8888 tokenů Zoonies, 26. července se na platformě objeví drop Monkai NFT.

Solana připravuje svůj Solana Mobile Stack

Spoluzakladatel ekosystému Solana, před časem představil na oficiálním blockchain blogu projekt platformy Solana Mobile Stack se Seed Vault. Jedná se o bezpečný protokol pro ukládání dat pro mobilní zařízení. Usnadňuje okamžité podepisování transakcí, a zároveň odděluje privátní klíče od peněženek, aplikací a operačního systému Android, jakož i adaptér Mobile Wallet Adapter a integrované platební funkce.

Kromě toho je součástí projektu Saga telefon s Androidem, který by měl být dostupný na trhu v Q1 2023.

zdroje: blockchain.news, oKrypte.sk

Další novinky

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář