Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Miami bude mít svoji kolekci NFT

Starosta Miami, Francis Suarez, oznámil partnerství se společnostmi TIME, Mastercard a Salesforce. Důvod? Vytvoření sbírky NFT.

Miami bude mít svoji kolekci NFT

Americké Miami v metaverzu

Starosta Miami Francis Suarez oznámil partnerství se společnostmi TIME, Mastercard a Salesforce. Důvod? Vytvoření sbírky NFT.

NFT Miami

V rámci spolupráce přinese Miami kolem 5000 NFT vytvořených místními umělci. Nejde však jen o to, abyste vlastnili NFT. Jejich majitelé budou mít přístup k programu Mastercard „Priceless Miami“, který, jak už název napovídá, je inspirován městem. Suarez iniciativu komentoval takto:

„Miami bylo v popředí revoluce Webu 3.0 a tuto technologii budeme nadále používat k podpoře našeho podnikání přilákáním nových podniků, kapitálu a služeb pro naše obyvatele a návštěvníky. Zároveň můžeme tento přístup využít k podpoře místních umělců a charitativních organizací.“

Co ale přinesou ostatní partneři? Magazín TIME poskytne kreativní a strategické směřování. Na druhé straně Salesforce bude vydávat sběratelské tokeny pouze prostřednictvím platformy NFT společnosti s názvem Cloud.

Viceprezident Salesforce Adam Kaplan řekl:

„Společnosti se snaží poskytovat služby prostřednictvím nových kanálů udržitelným a spolehlivým způsobem. Jsme nadšeni, že můžeme být součástí této iniciativy, která pomůže posílit obchodní komunitu v Miami a přinést jedinečný zážitek prostřednictvím inovativní nabídky.“

Všechno má začít v prosinci na základě sítě Ethereum. Je možné, že se jedná o záměrnou akci, protože tento blockchain pak přejde z těžebního algoritmu Proof-of-Work na Proof-of-Stake. V praxi to sníží uhlíkovou stopu projektu přibližně o 99 %. Ethereum se tak stane ekologičtějším než bitcoinový řetězec.

Starosta je fanoušek BTC

Před několika měsíci Suarez vytvořil městskou pracovní skupinu pro integraci Miami do odvětví kryptoměn. Politik inicioval i přeměnu části prostředků města na bitcoiny. Navíc to umožnilo veřejným zaměstnancům pobírat odměny v BTC. Sám se zapsal do historie jako první úředník v USA, který začal dostávat plat v kryptoměně. Nevzdal to ani tehdy, když začal propad trhu.

Suarez v jednom ze svých projevů také zdůraznil důležitost výběru pro-bitcoinových kandidátů za úředníky:

„Ano, příští prezident Spojených států musí být pro-bitcoinový kandidát. V sázce je federální legislativa, která nás může buď posunout do příští generace nebo nás může poslat zpět.“

zdroje: blockchain.news, oKrypte.sk

Další novinky

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář