Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Miami bude mít svoji kolekci NFT

Starosta Miami, Francis Suarez, oznámil partnerství se společnostmi TIME, Mastercard a Salesforce. Důvod? Vytvoření sbírky NFT.

Miami bude mít svoji kolekci NFT

Americké Miami v metaverzu

Starosta Miami Francis Suarez oznámil partnerství se společnostmi TIME, Mastercard a Salesforce. Důvod? Vytvoření sbírky NFT.

NFT Miami

V rámci spolupráce přinese Miami kolem 5000 NFT vytvořených místními umělci. Nejde však jen o to, abyste vlastnili NFT. Jejich majitelé budou mít přístup k programu Mastercard „Priceless Miami“, který, jak už název napovídá, je inspirován městem. Suarez iniciativu komentoval takto:

„Miami bylo v popředí revoluce Webu 3.0 a tuto technologii budeme nadále používat k podpoře našeho podnikání přilákáním nových podniků, kapitálu a služeb pro naše obyvatele a návštěvníky. Zároveň můžeme tento přístup využít k podpoře místních umělců a charitativních organizací.“

Co ale přinesou ostatní partneři? Magazín TIME poskytne kreativní a strategické směřování. Na druhé straně Salesforce bude vydávat sběratelské tokeny pouze prostřednictvím platformy NFT společnosti s názvem Cloud.

Viceprezident Salesforce Adam Kaplan řekl:

„Společnosti se snaží poskytovat služby prostřednictvím nových kanálů udržitelným a spolehlivým způsobem. Jsme nadšeni, že můžeme být součástí této iniciativy, která pomůže posílit obchodní komunitu v Miami a přinést jedinečný zážitek prostřednictvím inovativní nabídky.“

Všechno má začít v prosinci na základě sítě Ethereum. Je možné, že se jedná o záměrnou akci, protože tento blockchain pak přejde z těžebního algoritmu Proof-of-Work na Proof-of-Stake. V praxi to sníží uhlíkovou stopu projektu přibližně o 99 %. Ethereum se tak stane ekologičtějším než bitcoinový řetězec.

Starosta je fanoušek BTC

Před několika měsíci Suarez vytvořil městskou pracovní skupinu pro integraci Miami do odvětví kryptoměn. Politik inicioval i přeměnu části prostředků města na bitcoiny. Navíc to umožnilo veřejným zaměstnancům pobírat odměny v BTC. Sám se zapsal do historie jako první úředník v USA, který začal dostávat plat v kryptoměně. Nevzdal to ani tehdy, když začal propad trhu.

Suarez v jednom ze svých projevů také zdůraznil důležitost výběru pro-bitcoinových kandidátů za úředníky:

„Ano, příští prezident Spojených států musí být pro-bitcoinový kandidát. V sázce je federální legislativa, která nás může buď posunout do příští generace nebo nás může poslat zpět.“

zdroje: blockchain.news, oKrypte.sk

Další novinky

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Japonsko plánuje vytvořit vlastní metaverse ekonomickou zónu

Nejznámější společnosti si registrují ochranné známky pro Web 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář