Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Nový telefon od Solany se netěší velkému zájmu

Mobilní telefon od Solany se chystá na trh vstoupit již na konci roku 2022. Ale zdá se, že po něm málokdo touží. Podle on-chain analytika NFTherder si telefon zatím předobjednalo pouze 2 851 lidí. Solana prozatím ani neoznámila cenu svého zařízení. Odhadovaná cena 1000 dolarů se však pro trh zřejmě zdá být příliš vysoká.

Nový telefon od Solany se netěší velkému zájmu

Mobilní telefon od Solany se chystá na trh vstoupit již na konci roku 2022. Ale zdá se, že po něm málokdo touží. Podle on-chain analytika NFTherder si telefon zatím předobjednalo pouze 2 851 lidí. Odhadovaná cena 1000 dolarů se však pro trh zřejmě zdá být příliš vysoká.

Co je mobilní telefon Solana?

Minulý měsíc společnost Solana Mobile, dceřiná společnost Solana Labs, oznámila své plány na uvedení Saga, vlajkové lodi se systémem Android pro Web 3.0. Nabízí jedinečné funkce úzce spjaté s blockchainem Solana. Společnost tvrdí, že telefon usnadní provádění transakcí na Webu 3.0 i správu digitálních aktiv.

„Saga nastavuje nový standard pro užívání Webu 3.0 na mobilních telefonech,“ řekl Anatolij Jakovenko, spoluzakladatel společnosti Solana.

Mobilní telefon Solana navrhla a vyrobila společnost OSOM, přední vývojářská firma pro systém Android. Mezi jeho vlastnosti patří 6,67″ OLED displej, 12 GB RAM, 512 GB úložiště a nejnovější vlajková loď mobilní platformy Snapdragon® 8+ Gen 1. Kromě toho bude telefon vybaven vestavěným prvkem Secure Element pro zabezpečení soukromých klíčů a počátečních frází odděleně od aplikační vrstvy. 

Skutečně potřebujeme mobilní telefon pro Web 3.0?

Tuto otázku si klade mnoho lidí, včetně NFTherder: “Možná to nechápu, ale potřebuje blockchain vlastní telefon?”

Na jedné straně museli uživatelé zaplatit 100 dolarů jako plně vratnou zálohu za předobjednávku mobilního telefonu Solana. Ti, kteří si jej předobjednají, mohou také získat Saga Pass, NFT „doprovázející první vlnu zařízení Saga“. Samotný telefon pak bude pravděpodobně stát kolem 1 000 USD. Po zvážení všech těchto okolností si osud telefonu Solana můžeme jen domýšlet.

autor: Jan Záhora

zdroj: nftevening.com

Další novinky

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář