Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Meta testuje NFT na Instagramu v dalších 100 zemích

Společnost Meta Corporation rozšířila svůj pilotní projekt Instagram NFT do dalších 100 zemí.

Meta testuje NFT na Instagramu

Společnost Meta Corporation rozšířila svůj pilotní projekt Instagram NFT do dalších 100 zemí.

Meta testuje NFT

O tom, že Meta (bývalý Facebook) chce na svých platformách implementovat NFT, víme už déle. Začátkem července jsme informovali, že gigant z trhu sociálních médií spouští NFT testy, které mají proběhnout na Facebooku. Ke spolupráci byli přizváni umělci ze Spojených států amerických.

Ještě před Facebookem začala společnost testovat svůj NFT systém na Instagramu, který se jeví jako ideální prostředí pro takový projekt.

V novém oznámení společnosti si můžeme přečíst:

„Dnes začínáme mezinárodní expanzi do 100 zemí v Africe, Asii a Tichomoří, na Středním východě a v Americe. Kromě toho nyní podporujeme Coinbase Wallet a Dapper Wallet a nabízíme možnost hostit digitální sběratelské předměty vydané na blockchainu Flow.“

Jak můžete vidět, Mark Zuckerberg, navzdory svým prvním neúspěchům s Diy, se stále více otevírá blockchainu a dalším novým technologiím.

Meta zahájila pilotní projekt integrace NFT s Instagramem v květnu 2022. Pak si vybraní uživatelé mohli nastavit nezaměnitelné tokeny jako svůj profilový obrázek.

V rámci toho všeho společnost Meta provozuje aktiva na blockchainech Ethereum, Polygon a Flow. K integraci jsou zapotřebí Rainbow peněženky, MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet nebo Dapper Wallet.

Sražen s Diem

Dříve jsme zmínili Diem. Toto jméno bude zřejmě vždy spojováno s velkou katastrofou Facebooku.

Mark Zuckerberg měl ambici vytvořit svoji digitální měnu. Bohužel projekt, původně nazvaný Libra, nezískal pozitivní ohlas u politiků a úředníků po celém světě. V důsledku toho nebylo možné dokončit.

Jak vidíte, společnost to neodradilo od dalších experimentů. V současnosti je pro společnost klíčový vstup na trh metaverza (proto změna názvu na Meta).

Poslední myšlenku však kritizoval Vitalik Buterin. Tvůrce Etherea věří, že metaverse poroste, ale nevěří, že současné pokusy korporací jako Facebook o jeho vytvoření budou mít požadovaný efekt.

zdroje: beincrypto.com, oKrypte.sk

Další novinky

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Japonsko plánuje vytvořit vlastní metaverse ekonomickou zónu

Nejznámější společnosti si registrují ochranné známky pro Web 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář