Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Playstudios spouští divizi her založenou na blockchainu

Playstudios, společnost pro mobilní hry a vlastník značky Tetris, nedávno oznámila, že vstupuje do světa produktů Webu 3.0. Spouští oddělení her na bázi blockchainu. Investuje také 10 milionů dolarů do subjektů v tomto odvětví.

Playstudios spouští divizi her založenou na blockachainu

Playstudios, společnost pro mobilní hry a vlastník značky Tetris, nedávno oznámila, že vstupuje do světa produktů Web 3.0. Spouští oddělení her na bázi blockchainu. Investuje také 10 milionů dolarů do subjektů v tomto odvětví.

Playstudios a Web 3.0

Playstudios, společnost zabývající se mobilními hrami v Las Vegas, která získala finanční prostředky ve výši více než 300 milionů dolarů, se chystá investovat do blockchainu a Webu 3.0. Společnost, která vlastní značku, jako je Tetris, spouští divizi her založenou na blockchainu s názvem Playblocks.

Andrew Pascal, zakladatel a generální ředitel Playstudios, pro Techcrunch řekl, že jeho společnost je „průkopníkem v herním světě“.

„Strávili jsme spoustu času přemýšlením o tom, jak odměnit hráče v našich hrách,“ dodal.

Nové oddělení bude postaveno na zcela pevném základě – akvizici Wonderblocks, společnosti zabývající se „Play-2-Earn“ hrami. Playblocks budou těžit i z technických znalostí Forte, to vše prostřednictvím strategického partnerství.

Společnost Forte, která loni vysbírala 725 milionů dolarů, poskytuje služby blockchainu, tokenů a NFT. Pomáhá společnostem v herním průmyslu tím, že usnadňuje začlenění těchto technologií do nových produkcí.

Fond Webu 3.0 ve výši 10 milionů dolarů

Playstudios také vytváří fond, který bude investovat do iniciativ souvisejících s hrami Webu 3.0. Zpočátku jej podpoří 10 miliony dolarů. Tato iniciativa s názvem „Future Fund“ umožní Playstudios investovat do rostoucích společností, které také chtějí integrovat blockchain do svého obchodního modelu, a zároveň přiblížit hráče této technologii.

První investice fondu byly uskutečněny do Forte and Kryptomon Company, hry s tématikou Pokémonů, která uživatelům umožňuje trénovat jejich osobní bytosti NFT.

Zatímco ostatní sektory ekonomiky kryptoměn se zmenšily, herní sektor Webu 3.0 se zdá být stále lepší a lepší, přičemž do takových iniciativ v poslední době investovalo několik VC a organizací. Griffin Gaming Partners oznámili spuštění herního fondu Webu 3.0 v hodnotě 750 milionů USD v březnu a A16z vytvořil v květnu herní fond Webu 3.0 o objemu 600 milionů USD.

Připomeňme také, že program PlayStation Stars může být propojen se systémem NFT.

zdroj: oKrypte.sk

Další novinky

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář