Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Objem obchodů CryptoPunks vzrostl o 1 847 %

Nově spuštěný NFTiff si může koupit kdokoli, a držitelé CryptoPunks, kteří vlastní NFTiff, jej mohou také vyměnit za vlastní přívěsek.

Objem obchodů CryptoPunks vzrostl o 1 847 %

Nově spuštěný NFTiff si může koupit kdokoli, a držitelé punku, kteří vlastní NFTiff, jej mohou také vyměnit za vlastní přívěsek.

V pondělí 1.8.2022 objem obchodů s CryptoPunks, která je jednou z nejoblíbenějších kolekcí nezaměnitelných tokenů (NFT), vzrostl za 24 hodin o 1 847 %. Za tuto dobu lidé nakoupily NFT CryptoPunks v hodnotě více než 1 226,68 ETH. Zdá se, že nárůst zájmu o obchodování souvisí především s prodejem luxusních šperků Tiffany & Co., která uvadla speciální kolekci přívěsků, která má výhody pro držitele CryptoPunks.

 

Kolekce s názvem „NFTiffs“ se skládá z 250 digitálních předmětů. Kdokoli si může koupit NFTiffy, které jsou emitovány na blockchainu Ethereum. Držitelé CryptoPunks dokonce mohou využít NFT a získat tak unikátní šperk na míru. Po zakoupení si držitelé CryptoPunks mohou vybrat vlastní design přívěsku a digitální umělecké dílo NFT, které se podobá konečnému designu šperku. Šperky jsou vyrobeny řemeslníky společnosti a inspirovány kolekcí CryptoPunks NFT.

Šperk na míru a NFT k tomu

V závislosti na barevné paletě CryptoPunks NFT, Tiffany vytvoří přívěsky s použitím nejméně 30 drahých kamenů, jako jsou safíry, ametysty a diamanty s rámem z 18karátového růžového nebo žlutého zlata. Kupující obdrží digitální podobu svého zboží do října, s předpokládaným fyzickým dodáním v roce 2023.

Aukce již běží

Každý NFTiff bude stát 30 ETH, což pokryje náklady na NFT, výrobu vlastního přívěsku + řetízek, stejně jako dopravu a manipulaci. Do samotné aukce jsou na jednoho zákazníka omezeny tři vstupenky, přičemž samotný prodej začal 5. srpna v 10:00 a termín pro uplatnění je 12. srpna ve 21:00 východního času.

V době zveřejnění mají CryptoPunks minimální cenu 74,75 ETH, což znamená, že nadšenci do šperků musí zaplatit kolem 125 000 $ za CryptoPunks NFT a 30 ETH za NFTiff, pokud se chtějí zúčastnit akce o šperky.

autor: Tomáš Svozil

zdroj: cointelegraph.com

Další novinky

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář