Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Objem obchodů CryptoPunks vzrostl o 1 847 %

Nově spuštěný NFTiff si může koupit kdokoli, a držitelé CryptoPunks, kteří vlastní NFTiff, jej mohou také vyměnit za vlastní přívěsek.

Objem obchodů CryptoPunks vzrostl o 1 847 %

Nově spuštěný NFTiff si může koupit kdokoli, a držitelé punku, kteří vlastní NFTiff, jej mohou také vyměnit za vlastní přívěsek.

V pondělí 1.8.2022 objem obchodů s CryptoPunks, která je jednou z nejoblíbenějších kolekcí nezaměnitelných tokenů (NFT), vzrostl za 24 hodin o 1 847 %. Za tuto dobu lidé nakoupily NFT CryptoPunks v hodnotě více než 1 226,68 ETH. Zdá se, že nárůst zájmu o obchodování souvisí především s prodejem luxusních šperků Tiffany & Co., která uvadla speciální kolekci přívěsků, která má výhody pro držitele CryptoPunks.

 

Kolekce s názvem „NFTiffs“ se skládá z 250 digitálních předmětů. Kdokoli si může koupit NFTiffy, které jsou emitovány na blockchainu Ethereum. Držitelé CryptoPunks dokonce mohou využít NFT a získat tak unikátní šperk na míru. Po zakoupení si držitelé CryptoPunks mohou vybrat vlastní design přívěsku a digitální umělecké dílo NFT, které se podobá konečnému designu šperku. Šperky jsou vyrobeny řemeslníky společnosti a inspirovány kolekcí CryptoPunks NFT.

Šperk na míru a NFT k tomu

V závislosti na barevné paletě CryptoPunks NFT, Tiffany vytvoří přívěsky s použitím nejméně 30 drahých kamenů, jako jsou safíry, ametysty a diamanty s rámem z 18karátového růžového nebo žlutého zlata. Kupující obdrží digitální podobu svého zboží do října, s předpokládaným fyzickým dodáním v roce 2023.

Aukce již běží

Každý NFTiff bude stát 30 ETH, což pokryje náklady na NFT, výrobu vlastního přívěsku + řetízek, stejně jako dopravu a manipulaci. Do samotné aukce jsou na jednoho zákazníka omezeny tři vstupenky, přičemž samotný prodej začal 5. srpna v 10:00 a termín pro uplatnění je 12. srpna ve 21:00 východního času.

V době zveřejnění mají CryptoPunks minimální cenu 74,75 ETH, což znamená, že nadšenci do šperků musí zaplatit kolem 125 000 $ za CryptoPunks NFT a 30 ETH za NFTiff, pokud se chtějí zúčastnit akce o šperky.

autor: Tomáš Svozil

zdroj: cointelegraph.com

Další novinky

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář