Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Samsung přináší vlastní NFT

Samsung pracuje na budování svého NFT ekosystému. Elektronický gigant již podepsal smlouvu s několika maloobchodními prodejnami, které budou součástí jeho nového projektu.

Samsung přináší vlastní NFT

Samsung pracuje na budování svého NFT ekosystému. Elektronický gigant již podepsal smlouvu s několika maloobchodními prodejnami, které budou součástí jeho nového projektu.

Samsung směřuje k NFT

Podle tiskové zprávy budou moci držitelé Samsung NFT získat slevy na nákupy. Nejprve si však budou muset zakoupit jeden z vlajkových telefonů společnosti ze série Galaxy S22 nebo Galaxy Tab S8 v určitých maloobchodních prodejnách v Jižní Koreji (Samsung Digital Plaza, Shilla Duty Free Shop, Show Golf a E Cruise).

Mluvčí společnosti uvedl, že cílem iniciativy je podporovat inovace v oblasti zkušeností spotřebitelů.

„Samsung Electronics bude pokračovat v inovacích v oblasti služeb zákazníkům, které propojují virtuální svět se skutečným světem pomocí NFT ve spolupráci s různými partnery,“ řekl.

Společnost Samsung již v únoru spustila svůj projekt New Galaxy NFT. Vše ve spolupráci se společností Theta Networks. NFT dostali zákazníci Samsungu v Jižní Koreji, kteří si v té době předobjednali telefony řady Galaxy S.

Samsung má v úmyslu rozšířit tuto iniciativu i na zákazníky, kteří si předobjednají nové série telefonů včetně Z Flip 4 a Z Fold 4. Stále však není jasné, zda se kampaň rozšíří i do dalších zemí mimo Jižní Koreu.

Samsung a technologie blockchain

Tato iniciativa je nejnovějším úspěchem společnosti Samsung v implementaci NFT. Začátkem letošního roku společnost oznámila vytvoření nové řady Smart TV s funkcionalitou NFT. Prostřednictvím partnerství s Nifty platforma Smart TV NFT umožňuje uživatelům prohlížet si jejich NFT, i navigovat uživatele na trhu tokenů.

Dříve společnost Samsung také udělala významný pokrok v implementaci technologie blockchain. Společnost integrovala peněženky digitálních aktiv do několika svých telefonů, vyvinula čipy, které splňovaly vysoké bezpečnostní standardy blockchainu, a dokonce uvažovala o spuštění vlastní platformy a tokenu.

Samsung America se dostal na titulky začátkem letošního roku. To vše pomocí technologie blockchain pro projekt zalesňování na Madagaskaru.

zdroje: blockchain.news, oKrypte.sk

Další novinky

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář