Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Metagame Hub DeFi ekosystém

Na trzích se nám v dnešní době otevírá mnoho finančních možností. Od roku 2020 se stalo DeFi (decentralizované financování), díky svému využití a výnosům, top řešením pro mnoho investorů i nadšenou veřejnost. MGH DAO představuje další příležitost, podporovanou svojí komunitou, využívající svého tokenu jako hlavního krypto aktiva.

Metagame Hub DeFi ekosystém

Na trzích se nám v dnešní době otevírá mnoho finančních možností. Od roku 2020 se stalo DeFi (decentralizované financování), díky svému využití a výnosům, top řešením pro mnoho investorů i nadšenou veřejnost. MGH DAO představuje další příležitost, podporovanou svojí komunitou, využívající svého tokenu jako hlavního krypto aktiva.

Obecně o dApp

Uživatelé mohou získat přístup k tomuto DeFi ekosystému prostřednictvím webové aplikace, určené k využívání finančních nástrojů, jako jsou:

– Oceňování pozemků

– Směna

– Likvidita

– Stakování

– NFT pooly (již brzy)

 

Všechny nástroje, s výjimkou oceňování pozemků, jsou založeny na tokenu $MGH. Jde o governance token, který lze použít pro různé transakce se zapojením DeFi. Možnosti směny a likvidity fungují prostřednictvím rozhraní Uniswap, takže uživatelé mohou připojit svoji peněženku (MetaMask nebo WalletConnect) a dělat, co potřebují, jako je směna tokenů nebo být tvůrcem trhu, poskytujícím likviditu pro tokenový pár.

Služba dApp nabízí možnost směňovat přes Uniswap, aby uživatelům poskytla příležitost získat tokeny.

Cena tokenu

Odměny za stakování MGH

DAO nabízí dva způsoby stakování tokenu $MGH, a to pomocí blockchainu Ethereum, nebo Polygon. Jsou mezi nimi určité rozdíly, které by mohly ovlivnit uživatelskou zkušenost a konečný výsledek investičního procesu.

Stakování na Ethereu

Díky této možnosti mohou investoři získat přístup ke čtyřem staking poolům na ERC-20 síti. Úrok je poskytován prostřednictvím pevného ročního procentního výnosu (APY), který:

  1. Poskytuje složený úrok.
  2. Neměl by se nominálně měnit. Tato možnost je charakterizována jako vázané stakování (bonded staking). Vaše prostředky budou uzamčeny, jakmile vložíte své $MGH tokeny do smart kontraktu. Budete je moci vybrat, jakmile skončí období uzamčení.

Staking pooly (názvy 4 různých typů smart kontraktů, používaných k uzamčení tokenů a poskytování odměn) jsou následující:

  • Hodler:

APY 45 %

Doba uzamčení: 3 měsíce

  • Degen:

APY 75 %

Doba uzamčení: 6 měsíců

  • Ape:

APY 100 %

Doba uzamčení: 12 měsíců

 

  • Hong Long:

APY 175 %

Doba uzamčení: 24 měsíců

Na základě toho, že lidé chápou rizika a dobu uzamčení, poskytuje MGH DAO smlouvu o stakování, ve které jsou uvedeny všechny podmínky, jež musí uživatelé znát před poskytnutím tokenů.

Stakování na Polygonu”

Druhou možností $MGH stakování je využít Polygon L2 blockchain. Je to nejznámější scénář, používaný k poskytování tokenů pro smart kontrakty. Odměny fungují na základě nevázaného stakování. Budou udělovány podle uvedených procent (nebo velmi podobně). Nejde o příslib, a účastníci mohou tokeny kdykoli vybrat.

Začlenění Polygonu jako blockchainu také otevírá možnost nízkých gas fee (poplatků síti). Dalším rozdílem tohoto stakování je roční procentní sazba (APR), která uživatelům nedává složený úrok, ale spíše jednoduchý.

Názor analytika

„Projekt Metagame Hub se snaží, aby zájemcům umožnil využívat svůj DeFi ekosystém. Každý, kdo se s projektem seznámí, objeví dobře promyšlenou dApp. Snadno se používá a má intuitivní uživatelské rozhraní. Co se týká tokenu a možností stakování, tak jediná věc, která by mohla způsobit nejistotu, jsou opravdu vysoká procenta. To může být indikátorem několika skutečností, například rizika, spekulace či nízké adopce. Touto fází prochází mnoho vznikajících projektů. Před vložením prostředků doporučujeme být vždy informováni a prostudovat si projekt. Za Charlie Gaming pro vás připravujeme rozsáhlejší analýzu tohoto projektu a případné instruktážní video.“

zdroje: app.metagamehub.io, app.metagamehub.io

Další novinky

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář