Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Starbucks začíná spolupráci s Polygonem, cílem je rozvíjet NFT společnosti

Americký řetězec obchodů Starbucks navázal nové partnerství se společností Polygon. Jak bylo oznámeno, obě společnosti budou úzce spolupracovat na iniciativě „Starbucks Odyssey“ a rozvoji trhů Web 3.0 a NFT.

Starbucks začíná spolupráci s Polygonem

Starbucks bude mít NFT

Americký řetězec obchodů Starbucks navázal nové partnerství se společností Polygon. Jak bylo oznámeno, obě společnosti budou úzce spolupracovat na iniciativě „Starbucks Odyssey“ a rozvoji trhů Web 3.0 a NFT.

Starbucks Odyssey

V rámci nového partnerství poskytne Starbucks svým zákazníkům a partnerům program odměňování ve Spojených státech – možnost koupit a získat digitální sběratelské předměty spojené s NFT. Dle předpokladů přinese uživatelům nové benefity a zaručí zajímavý zážitek spojený s kávou a dalšími produkty značky.

„Je to poprvé, co spojujeme členy našeho věrnostního programu Starbucks Rewards nejen se Starbucks, ale také mezi sebou navzájem.“ Řekl Brady Brewer, výkonný viceprezident a marketingový ředitel společnosti.

Již v květnu poskytla síť kaváren první pokyny k nové iniciativě Web 3.0. To, co bylo nyní představeno, je zřejmě jen úvodem. Očekává se, že nové prostředí Webu 3.0 související se značkou, bude spuštěno později v tomto roce. Uživatelé se však již nyní mohou zařadit do seznamu čekatelů a jako první prožijí nový zážitek.

V srpnu generální ředitel Howard Schultz uvedl, že oceněními, která chce společnost zavést s novým systémem, budou jedinečné zážitky a digitální sběratelské předměty značky Starbucks. Mají sloužit jako prvek budování zmíněné komunity.

„Tím vytvoříme zcela nový soubor efektů digitální sítě, kterým přitáhneme nové spotřebitele a bude atraktivní pro stávající zákazníky v našich velkých maloobchodních prodejnách,“ – řekl před měsícem.

V květnu spolu s viceprezidentem Bradym Brewerem, během prezentace o finančních výsledcích společnosti za druhé čtvrtletí 2022, představil nové koncepty rozvoje značky.

„Představte si, že kupujete nový sběratelský předmět od Starbucks a tento produkt slouží také jako vaše brána do naší globální komunity poutavého obsahu a spolupráce zaměřené na kávu.“ – Cituje Brewer The Verge.

Díky novému zážitku Odyssey se mohou uživatelé přihlásit do různých aktivit, výzev a her. Za splnění každého úkolu získají digitální sběratelská ocenění v podobě NFT.

Kromě toho bude existovat trh, který budou moci uživatelé využít k nákupu NFT.

Další novinky

DApps. Jak fungují decentralizované aplikace?

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář