Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Binance spolupracuje s Googlem

BNB Chain spolupracuje se společností Google Cloud na vytvoření společného propojení mezi Webem 3.0, blockchainovými startupy a cloudovými službami Google.

Binance spolupracuje s Googlem

BNB Chain spolupracuje se společností Google Cloud na vytvoření společného propojení mezi Webem 3.0, blockchainovými startupy a cloudovými službami Google.

Společnosti Google a Binance Smart Chain spolupracují na podpoře startupů na blockchainu a Webu 3.0. Cílem těchto společností je vytvoření efektivnějších a rozmanitějších produktů a služeb.

Díky tomu, že je Binance Smart Chain kompatibilní s Ethereum Virtual Machine a umožňuje tak rozvoj víceřetězcového ekosystému, vznikl BNB Chain sloučením řetězců BNB Beacon Chain a BNB Smart Chain v únoru 2022.

Na základě partnerství se společností Google získají stávající subjekty, které přispívají do sítě BNB, přístup ke službám Google Cloud a budou moci bezpečněji využívat strukturu a vlastnosti cloudu.

Více než 1 300 aktivně pracujících aplikací v síti BNB, včetně DApps, metaverza, blockchainových, herních společností a NFT, budou moci využívat služby a nástroje nabízené oběma platformami.

Google Cloud umožní těmto projektům pracovat s ověřováním dat a analýzou sítě v reálném čase na vyžádání. Za zmínku stojí, že vývojáři i projekty budou podporováni infrastrukturou Google Cloud s nulovými emisemi uhlíku, která vytváří nízké náklady.

Nejenže budou projekty Webu 3.0 využívat infrastrukturu Google Cloudu ve svůj prospěch, ale startupy v rámci Google Cloudu budou propojeny s projekty Webu 3.0, které jsou v ekosystému BNB, včetně projektů v rámci iniciativy BNB Chain Most Valuable Builder (MVB) Accelerator.

Cílem společnosti Google je podpořit začínající podniky, a proto v rámci svého programu Startups poskytuje Google Cloud roční kredity, které mohou být poskytnuty na dobu maximálně 2 let.

Vývojářům Webu 3.0 se tak otevře cesta k propojení s členy programu a zařízeními společnosti Google, za nimiž stojí odborníci z jednotlivých oborů včetně správy dat a umělé inteligence. Vývojáři Webu 3.0 budou kromě školení pořádat také workshopy a členům Google Cloudu budou udělovány certifikace.

zdroj: cointelegraph.com

Další novinky

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář