Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Binance spolupracuje s Googlem

BNB Chain spolupracuje se společností Google Cloud na vytvoření společného propojení mezi Webem 3.0, blockchainovými startupy a cloudovými službami Google.

Binance spolupracuje s Googlem

BNB Chain spolupracuje se společností Google Cloud na vytvoření společného propojení mezi Webem 3.0, blockchainovými startupy a cloudovými službami Google.

Společnosti Google a Binance Smart Chain spolupracují na podpoře startupů na blockchainu a Webu 3.0. Cílem těchto společností je vytvoření efektivnějších a rozmanitějších produktů a služeb.

Díky tomu, že je Binance Smart Chain kompatibilní s Ethereum Virtual Machine a umožňuje tak rozvoj víceřetězcového ekosystému, vznikl BNB Chain sloučením řetězců BNB Beacon Chain a BNB Smart Chain v únoru 2022.

Na základě partnerství se společností Google získají stávající subjekty, které přispívají do sítě BNB, přístup ke službám Google Cloud a budou moci bezpečněji využívat strukturu a vlastnosti cloudu.

Více než 1 300 aktivně pracujících aplikací v síti BNB, včetně DApps, metaverza, blockchainových, herních společností a NFT, budou moci využívat služby a nástroje nabízené oběma platformami.

Google Cloud umožní těmto projektům pracovat s ověřováním dat a analýzou sítě v reálném čase na vyžádání. Za zmínku stojí, že vývojáři i projekty budou podporováni infrastrukturou Google Cloud s nulovými emisemi uhlíku, která vytváří nízké náklady.

Nejenže budou projekty Webu 3.0 využívat infrastrukturu Google Cloudu ve svůj prospěch, ale startupy v rámci Google Cloudu budou propojeny s projekty Webu 3.0, které jsou v ekosystému BNB, včetně projektů v rámci iniciativy BNB Chain Most Valuable Builder (MVB) Accelerator.

Cílem společnosti Google je podpořit začínající podniky, a proto v rámci svého programu Startups poskytuje Google Cloud roční kredity, které mohou být poskytnuty na dobu maximálně 2 let.

Vývojářům Webu 3.0 se tak otevře cesta k propojení s členy programu a zařízeními společnosti Google, za nimiž stojí odborníci z jednotlivých oborů včetně správy dat a umělé inteligence. Vývojáři Webu 3.0 budou kromě školení pořádat také workshopy a členům Google Cloudu budou udělovány certifikace.

zdroj: cointelegraph.com

Další novinky

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář