Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Do Singapuru přichází další společnost Webu 3.0

Z čínského trhu odstupuje další kryptoměnová společnost, která se stěhuje do Singapuru. Rozhodla se tak poté, co Čína zakázala obchodování s kryptoměnami a jejich těžbu.

Do Singapuru přichází další společnost Webu 3.0

Z čínského trhu odstupuje další kryptoměnová společnost, která se stěhuje do Singapuru. Rozhodla se tak poté, co Čína zakázala obchodování s kryptoměnami a jejich těžbu.

Po zpřísnění svého přístupu ke kryptoměnám a regulacím si Čína nedá pokoj a dává najevo přísnější regulace v rámci odvětví Webu 3.0.

Tento přístup vyděsil mnoho společností. Jednou z nich je poskytovatel služeb Filecoinu, společnost RRMine Global, která dokonce změnila svůj název z RRMine na RRMine Global.

CEO společnosti RRMine Global, Steve Tsou, sdělil:

„Stejně jako ostatní podnikatelé, i my chceme to nejlepší pro naši společnost, zaměstnance a komunitu. Toto rozhodnutí jsme učinili po důkladném prozkoumání a po mnoha diskuzích.“

Přístup Singapuru k odvětví Web 3.0 je velmi povzbudivý, protože jeho předpisy jsou vyvážené a rozumné a to je důvod, proč se mnoho čínských společností Webu 3.0 rozhodlo pro migraci.

Dále společnost pracuje na novém systému s názvem R-Datacap storage, který zvýší produktivitu výnosů a sníží provozní náklady.

Steve Tsou také sdělil, že se ujímají vedení ve výzkumu a vývoji technologie Web 3.0, aby vytvořili efektivnější systém. 

Dále dodal:

„Poskytovatelé datových úložišť obdrží desetinásobek výstupní nabídky podle návrhu FIP-0012, který Filecoin schválil. Těšíme se, že tuto inovaci brzy přineseme uživatelům RRMine Global a Filecoinu. Ukládání dat bude nepochybně znamenat změnu pro naše odvětví.“

zdroj: cointelegraph.com

Další novinky

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář