Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Bude Ukrajina dalším centrem Webu 3.0?

Binance spolupracuje s ukrajinským řetězcem supermarketů.

Bude Ukrajina dalším centrem Webu 3.0?

Binance spolupracuje s ukrajinským řetězcem supermarketů.

VARUS, jeden z největších maloobchodních řetězců na Ukrajině, spolupracuje s burzou Binance, aby mohl přijímat krypto platby ve svých více než 111 obchodech po celé Ukrajině.

Díky tomuto partnerství budou moci zákazníci provádět své platby okamžitě pomocí peněženky Binance Pay. Známý obchodní řetězec také umožňuje systém rychlého doručení zboží v 9 městech, a to pro zákazníky, kteří své platby provedou pomocí peněženky Binance Pay Wallet.

Těmito 9 městy jsou: Kyjev, Dněpr, Kamianske, Kryvyj Rih, Záporoží, Brovary, Nikopol, Vyšhorod a Pavlograd.

Nejenže bude platba pomocí Binance Pay provedena během okamžiku, ale pro zákazníky, jejichž objednávka bude mít hodnotu vyšší než 500 ukrajinských hřiven, bude připraven systém odměn.

Tato spolupráce není překvapením, protože popularita kryptoměn v celé zemi roste. V minulých měsících oznámila ukrajinská společnost Whitepayit, která se zabývá pokladními a kryptoměnovými platbami, že také přijímá platby v kryptoměnách za elektronické produkty.

Všechny tyto události podporují prohlášení zakladatele Etherea, Vitalika Buterina, ve kterém zmiňuje, že se Ukrajina stane dalším centrem Webu 3.0.

Minulý rok na Kyjevském technologickém summitu 6.-9. září Buterin řekl, že: „Země se může stát centrem Webu 3.0, pokud se její občané aktivně zajímají o tuto technologii a rozhodnou se významně přispět k jejímu rozvoji". Buterin dodal: "Ukrajina má k tomu jak schopnosti, tak i odhodlání.“

zdroj: cointelegraph.com

Další novinky

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Jak blockchain pomáhá v boji proti rakovině?

Nový model Citroën je spojen s NFT

Rockstar Games chce omezit používání NFT

Společnost Gala Games zrušila Play-&-Earn

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář