Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Novinky ve hře Tank Battle

Tank battle (Tankové bitvy) je strategická hra, v níž mohou uživatelé kooperovat se spoluhráči v PvE módu nebo bojovat o odměny v PvP módu.

Novinky ve hře Tank Battle

Tank battle (Tankové bitvy) je strategická hra, v níž mohou uživatelé kooperovat se spoluhráči v PvE módu nebo bojovat o odměny v PvP módu.

Tank Battle je hra ve zcela novém stylu s různými herními módy. Uživatel nebude ve hře úspěšný, pokud bude hrát samostatně. Pro hráče je tedy výhodné oslovit své přátele, aby se připojili k jejich bitvám o hodnotné odměny. Strategické a týmové myšlení mezi hráči je klíčem k získání cenných zdrojů, vylepšování svých tanků a vytvoření neporazitelné jednotky, jež bude dobývat světy. Celou analýzy hry najdete zde.


Oznámení o programu Tank Battle Flutter

STAKUJTE TBL A ZÍSKEJTE NFT

V rámci programu jsou k dispozici 2 pooly se 7 a 3denní uzamykací lhůtou a účastníci mají šanci vyhrát tank NFT buď kategorie Legend, Mythic nebo Epic. V zásadě platí, že čím více $TBL je vsazeno, tím větší je šance na výhru. Účastníkům, kteří nevyhrají NFT, budou vráceny vklady.


Režim PVP Season 1 byl spuštěn 13. června 2022.

Hráči budou vyzývat své soupeře a každý den se budou střídat v boji se svými protivníky. Od hráčů se bude očekávat resetování náhodných protivníků a používání svých gemů k vítězství v bitvě. Vítězové bitev budou odměněni truhlou s medailemi „Medal Chest” (která umožní hráči zakoupit předměty, jako jsou kameny dovedností, pokud jsou v obchodě PvP k dispozici, aby posílili dovednosti svých tanků), zlatem (které se používá k nákupu garážových slotů pro obnovení výdrže tanku), drahokamy (které pomáhají hráčům při výrobě NFT) a bonusovými odměnami v BUSD/$TBL, které se mohou v různých ročních obdobích měnit.


PvP shop

V připravovaném obchodě PvP bude k dispozici vybavení pro vylepšení tanků:

✔️Skill stone

✔️Exp Booster

✔️Skill Ticket

✔️Land Fragment (úlomek země)

✔️Speaker

 

Nové tanky

Bylo vydáno 6 nových NFT tanků se specifickými a jedinečnými dovednostmi. Těmito tanky jsou: Aristodemus, Mamut, Reaper (Smrťák), Volcano (Sopka), Athena a Hellhound (Pekelný pes).

Podrobné informace týkající se tanků si můžete přečíst zde.

Tanky lze zakoupit na marketplace projektu.


Zavedení funkce „Tank Fusion“

Díky funkci fúze mohou uživatelé spojit dva tanky stejné vzácnosti a typu, přičemž oba dva tanky musí dosáhnout svého maximálního limitu pro farming. Kombinací tanků vznikne podobný tank s vynulovaným farming limitem a zvýšeným počtem hvězdiček. Funkce zatím nebyla vydána, ale bylo oznámeno, že bude brzy spuštěna.

Další novinky

DApps. Jak fungují decentralizované aplikace?

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář