Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Partnerství mezi Splinterlands a EMP

Splinterlands je digitální sběratelská hra založená na blockchainu Hive. Podobně jako u Axii si vytváříte sbírku karet, jež mají různé schopnosti a statistiky. Bojujete proti ostatním hráčům či počítači (PvP a PvE). Celou analýzu naleznete zde.

Partnerství mezi Splinterlands a EMP

Splinterlands je digitální sběratelská hra založená na blockchainu Hive. Podobně jako u Axii si vytváříte sbírku karet, jež mají různé schopnosti a statistiky. Bojujete proti ostatním hráčům či počítači (PvP a PvE). Celou analýzu naleznete zde.

Podrobnosti o partnerství s EMP

Projekt nazvaný EMP money byl vyvinut na platformě Binance Smart Chain.EMP je algoritmický token, nejedná se o stable token. Je vázán na cenu etherea a umožňuje uživatelům vydělávat neuvěřitelné a udržitelné RPSN (roční procentní sazba nákladů) s vazbou na ETH. Vedoucí týmu Brockman EMP vysvětluje:

„Jsme navázáni v poměru 4000 ku 1 a jedná se o rytmický peg. Nevadí, když o peg přijdeme. Viděli jsme obří kolaps se stable tokeny, ale při posledním pegu jsme problém několikrát obnovili. Jde o lepší způsob, než držet ETH v peněžence.“

Pokračoval:

„Jsem kryptoveterán, pohybuji se v kryptu od roku 2014, a od 2017 se mu věnuji na full time. První věc, kterou můžete udělat pro maximalizaci svých výdělků, je nechat své kryptoměny generovat ještě více kryptoměn. Místo toho, abyste drželi ethereum ve své peněžence, můžete ho převést do naší platformy a generovat likvidní páry. Jedná se o polovinu EMP a polovinu ETH. Je to vlastně taková Web 2.0 verze ETH na Binance.”

Podle Brockmana měli v počátcích Splinterlands komplikovaný systém. Prohlásil, že jejich účast přinese jedny z nejlepších možných výnosů.

„Mnoho lidí přišlo o své ETH na centralizovaných platformách Celsius a Vojager. A my jsme decentralizovaná platforma. APR a všechny ekonomické modely jsou realizovány prostřednictvím chytrých kontraktů bez jakéhokoli rizika. Chci říct, že v kryptoměnách existuje riziko, ale naše řešení plateb EMP je vlastně bezpečnější.“

Proč je EMP Money výhodný?

Vysvětlil výhody používání EMP dvěma důvody:

1) „Inflační ekonomický model je pro nás užitečný. Inflace má špatnou pověst, ale když je regulovaná, může být mimořádně silnou zbraní. Máme specifická pravidla, kterými se řídí všechny nové EMP v našem ekosystému. Jako rozcestí dvou financí máme svou vlastní identitu. Nyní máme možnost zapojit se do Splinterlands prostřednictvím EMP.“

2) „Na hře Splinterlands je úžasné, že jsme schopni zapojit do hry uměleckou komunitu DeFI APEs, která o hře nikdy neslyšela. Díky tomu jsme najali několik profesionálních hráčů Splinterlands jako trenéry pro náš ekosystém. Chceme Splinterlands poskytnout podporu a pomoci systému růst. Brickman dále pokračuje: “To, že jsem na vozíku, je další jedinečný aspekt mého zaměření. Moje kvadruplegie mě nikdy nebrzdila a moje kariéra se zaměřením na zábavní průmysl je velmi úspěšná. Vzhledem k tomu, že mám pivovar, bar, galerii i hudební podnik, tak mi zapojení do kryptoměn umožňuje uplatnit mé reálné zkušenosti s vedením podniku a řízením zdrojů příjmů."

Brickman dále pokračuje:

“To, že jsem na vozíku, je další jedinečný aspekt mého zaměření. Moje kvadruplegie mě nikdy nebrzdila a moje kariéra se zaměřením na zábavní průmysl je velmi úspěšná. Vzhledem k tomu, že mám pivovar, bar, galerii i hudební podnik, tak mi zapojení do kryptoměn umožňuje uplatnit mé reálné zkušenosti s vedením podniku a řízením zdrojů příjmů.“

Další novinky

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář