Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Společnost Warner Bros. připravuje NFT „Pán prstenů“

Společnost Warner Bros. zahájila spolupráci se společností z trhu Webu 3.0 Eluviow. Cíl? Vytvoření „movieverse“ NFT ekosystému, který bude propojen s nejznámějšími filmy, na které společnost vlastní práva. Jako první „Pán prstenů“.

Společnost Warner Bros. připravuje NFT „Pán prstenů“

Společnost Warner Bros. zahájila spolupráci se společností z trhu Webu 3.0 Eluviow. Cíl? Vytvoření „movieverse“ NFT ekosystému, který bude propojen s nejznámějšími filmy, na které společnost vlastní práva. Jako první „Pán prstenů“.

Pán prstenů ve 4K

Nejde jen o samotné NFT. Tři kultovní filmy, které jsou promítáním neméně slavné knižní trilogie, jsou nyní fanouškům dostupné v prodloužené verzi (3 hodiny 48 minut) a ve 4K UHD kvalitě. Kromě toho je k dispozici více než osm hodin bonusových záběrů a komentářů, jakož i fotogalerie.

Fanoušci si mohou vybrat mezi dvěma verzemi tokenů. První sérií je Mystery Edition (30 dolarů za kus, limitovaný náklad 10 000 kopií). Alternativou je Epic Edition (cena: 100 dolarů za kus, zásoba: 999 kopií). Čím se od sebe tyto dvě kolekce liší? Verze Epic obsahuje bonusové fotogalerie a skryté sběratelské předměty AR pro kontrolu na telefonech.

„Fanoušci „Pána prstenů“ nyní mohou získat, zúčastnit se a obchodovat s epickým, živým mediálním zážitkem, který je nepochybně překvapí a potěší,“ řekla Michelle Munson, generální ředitelka společnosti Eluvio. „Je to skutečně projekt pro masové publikum, nejen pro nadšence Webu 3.0, a proto je tak neobvyklý a poutavý,“ dodala.

Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (Extended Edition) Digital Movie NFT je k dostání od 21. října.

Jak Eluvio dodává, Warner Bros. chce v budoucnu vydat více svých filmů ve formátu NFT. Takto má vzniknout „WB Movieverse“.

Stojí za to dodat, že NFT související s „Pulp Fiction“ se již na trhu objevily. Byly spojeny s exkluzivním obsahem z tohoto nejslavnějšího filmu Quentina Tarantina.

Prsteny moci

„Vládce…“ je fantasy román od JRR Tolkien, odehrávající se v mytologickém světě Středozemě. Vypráví příběh o skupině hrdinů, jejichž úkolem je zničit titulní prsten, který dává jeho majiteli velkou moc.

V poslední době se Amazon snaží rozšířit svět Středozemě pomocí série „The Rings of Power“. Série vypráví o událostech před těmi, které známe z „Vládce…“. Inscenace se však ukázala jako umělecký neúspěch.

zdroj: oKrypte.sk

Další novinky

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář