Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Společnost Warner Bros. připravuje NFT „Pán prstenů“

Společnost Warner Bros. zahájila spolupráci se společností z trhu Webu 3.0 Eluviow. Cíl? Vytvoření „movieverse“ NFT ekosystému, který bude propojen s nejznámějšími filmy, na které společnost vlastní práva. Jako první „Pán prstenů“.

Společnost Warner Bros. připravuje NFT „Pán prstenů“

Společnost Warner Bros. zahájila spolupráci se společností z trhu Webu 3.0 Eluviow. Cíl? Vytvoření „movieverse“ NFT ekosystému, který bude propojen s nejznámějšími filmy, na které společnost vlastní práva. Jako první „Pán prstenů“.

Pán prstenů ve 4K

Nejde jen o samotné NFT. Tři kultovní filmy, které jsou promítáním neméně slavné knižní trilogie, jsou nyní fanouškům dostupné v prodloužené verzi (3 hodiny 48 minut) a ve 4K UHD kvalitě. Kromě toho je k dispozici více než osm hodin bonusových záběrů a komentářů, jakož i fotogalerie.

Fanoušci si mohou vybrat mezi dvěma verzemi tokenů. První sérií je Mystery Edition (30 dolarů za kus, limitovaný náklad 10 000 kopií). Alternativou je Epic Edition (cena: 100 dolarů za kus, zásoba: 999 kopií). Čím se od sebe tyto dvě kolekce liší? Verze Epic obsahuje bonusové fotogalerie a skryté sběratelské předměty AR pro kontrolu na telefonech.

„Fanoušci „Pána prstenů“ nyní mohou získat, zúčastnit se a obchodovat s epickým, živým mediálním zážitkem, který je nepochybně překvapí a potěší,“ řekla Michelle Munson, generální ředitelka společnosti Eluvio. „Je to skutečně projekt pro masové publikum, nejen pro nadšence Webu 3.0, a proto je tak neobvyklý a poutavý,“ dodala.

Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (Extended Edition) Digital Movie NFT je k dostání od 21. října.

Jak Eluvio dodává, Warner Bros. chce v budoucnu vydat více svých filmů ve formátu NFT. Takto má vzniknout „WB Movieverse“.

Stojí za to dodat, že NFT související s „Pulp Fiction“ se již na trhu objevily. Byly spojeny s exkluzivním obsahem z tohoto nejslavnějšího filmu Quentina Tarantina.

Prsteny moci

„Vládce…“ je fantasy román od JRR Tolkien, odehrávající se v mytologickém světě Středozemě. Vypráví příběh o skupině hrdinů, jejichž úkolem je zničit titulní prsten, který dává jeho majiteli velkou moc.

V poslední době se Amazon snaží rozšířit svět Středozemě pomocí série „The Rings of Power“. Série vypráví o událostech před těmi, které známe z „Vládce…“. Inscenace se však ukázala jako umělecký neúspěch.

zdroj: oKrypte.sk

Další novinky

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Japonsko plánuje vytvořit vlastní metaverse ekonomickou zónu

Nejznámější společnosti si registrují ochranné známky pro Web 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář