Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Novinky ze Stella Fantasy a otevřená beta

Tým Stella Fantasy se zúčastnil  mnoha událostí a rozhodli se udělat otevřenou betu.

Analýzu projektu najdete zde.

Novinky ze Stella Fantasy a otevřená beta

Tým Stella Fantasy se zúčastnil  mnoha událostí a rozhodli se udělat otevřenou betu.

Analýzu projektu najdete zde.

V první řadě Stella Fantasy navázala spolupráci se společností SGverse Pte. Ltd., investiční společností pro projekty Webu 3.0 se sídlem v Singapuru.

Dále se Stella Fantasy podařilo překročit milník 25 000 členů na discordu. Sdíleli také fotografie ze zákulisí vývoje, konkrétně 3D modelování a koncepty.

Co se týče druhého předprodeje NFT, dopadl úspěšně, i když se nepodařilo tentokrát vyprodat všechny boxy. Každý, kdo si v tomto kole zakoupil box, dostal další zdarma. To se komunitě ovšem nelíbilo, protože účastníci prvního předprodeje takovou výhodu nedostali a působilo to jako trestání svých nejvěrnější členů. Na toto ale tým rychle zareagoval, a tak i všichni účastníci prvního kola dostanou odměny.

Stella Fantasy se opět stala hostem BNB chain, tentokrát pro čínskou a indickou oblast. Dále také uspořádali AMA s Japan Gaming Guild, kde měli dva speciální hosty. Jedná se o známé korejské cosplayerky AZA a TUNA, které cosplayovali za Stella Fantasy postavy na Thailand Game Show.

Co se týče pozemků ve Stella Fantasy, není v plánu je vydat jako NFT. Každý bude mít přístup k Frontier townu, kde hráči mohou použít infrastrukturu k získání zásob, které si mohou vylepšit a postupem času ho vývojáři rozšíří.

Jako další třešničkou na dortu pro projekt a jeho partnerství s BNB chain je, že byli přidáni do Project stars na BNB síti.

Thailand Game Show 2022

V neposlední řadě se tým Stella Fantasy účastnil Thailand Game Show s výše zmíněnými cosplayerkami. Měli zde i stánek, kde si lidé mohli zahrát nejnovější verzi hry.

Beta test

Po úspěšné betě se údajně vývojářům povedlo odstranit většinu bugů. Dále už zbývá doladit jen pár nedostatků. Ovšem nyní se bety může zúčastnit kdokoli, kdo má počítač s operačním systémem Windows. Stella Fantasy není graficky náročná, takže není třeba váhat. Abyste se bety mohli zúčastnit stačí jít na web Stella Fantasy, a zde se registrovat. Návod na registraci najdete zde. Každý účastník bude mít možnost zahrát si za tři základní postavy Ruby, Lapis, Linette a 3 další SR postavy o kterých komunita rozhodne na discordu. Beta test bude trvat od 27. října do 31. října. Všechen progres ve hře bude posléze smazán.

Další novinky

DApps. Jak fungují decentralizované aplikace?

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář