Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Tamadoge to the Moon

Platforma Tamadoge je vestavěný NFT obchod s prvky Play-2-Earn a funguje ve vlastním metaverzu zvaném Tamaverse. Hra byla inspirována populárními Tamagoči z 90. let.

Tamadoge to the Moon

Platforma Tamadoge je vestavěný NFT obchod s prvky Play-2-Earn a funguje ve vlastním metaverzu zvaném Tamaverse. Hra byla inspirována populárními Tamagoči z 90. let.

Ceny $TAMA se mohou při 5% tempu spalování značně zvýšit. Kromě zpomalení dosáhla tato “meme coin” od své beta fáze významných milníků a nyní se očekává, že se velmi brzy přiblíží svému cíli 12 milionů dolarů.

Kromě toho, že Tamadoge zaznamenal jeden z nejlepších předprodejů ze všech her za poslední rok, se od ostatních ERC20 tokenů odlišuje tím, že kombinuje memy s možností Play-2-Earn.

Úkolem Tamadoge je těžit z trendu „Doge“ a stát se nejznámějším meme coinen v celém Web 3.0 světě. Pokud jste v posledních 2 letech investovali do Dogecoinu nebo Shiby, pravděpodobně dokážete porozumět rostoucí ceně coinů plynoucí z velké poptávky.

Tamadoge umožňuje uživatelům hrát hru o skutečné peníze a nespoléhat se na býčí trh, nebo na podporu celebrit.

Tamadoge je možné zakoupit jako non-fungible token. Hráči budou svá NFT zvířátka krmit a trénovat, aby mohla bojovat s ostatními hráči. Jakmile zvířata dospějí, zapojí se do bitev probíhajících v režimech PVE, nebo PVP. Za vyhrané bitvy sbírají hráči doge body, které následně mohou směnit za token $TAMA. Ten slouží ke správě hry.

Tato převratná metoda má potenciál zcela změnit blockchainovou herní scénu.

Tamadoge spaluje 5% na Pet Store

Očekává se, že předprodej zvýší cenu $TAMA na 0,03 $ ještě před vydáním hry a celého univerza Tamadoge. Do prodeje by se Tamadoge NFT měly dostat v posledním čtvrtletí roku 2022.

Růst ceny můžeme přičíst touze hráčů vlastnit zásoby tokenů, protože 5% míra spalování způsobí i nedostatek tokenů $TAMA.

Obrovský zájem, který kolem předprodeje panoval, svědčí o tom, že vydání probudí v hráčích zvědavost a zájem o hru. To napovídá, že rozhodně nebude překvapením možné zvýšení ceny tokenu na 0,05 dolaru. Je také možné, že se cena v době vydání bude pohybovat mezi 0,03 a 0,06 dolaru podle aktuální situace na trhu.

Tamadoge cílí na 12 milionů dolarů

Cíl Tamaverse stát se jedním z hlavních hráčů na poli blockchainových her není vzhledem k úspěchu, který zaznamenaly herní projekty jako Axie Infinity a The Sandbox, náhoda.

Už nyní, zatímco čtete tento článek, je prodáno více než 70 % předprodejní alokace.

Současná cena $TAMA je 0,0250 USD a před nadcházejícím vydáním LBank a Uniswap zbývá pouze omezené množství kusů, které lze koupit za zvýhodněnou cenu. Po vyčerpání plánované zásoby 100 milionů se cena zvýší pravděpodobně až o 10 % z 0,0250 USD na 0,0275 USD.

Téměř 70% tokenů se prodalo v předprodeji a celkem se vybralo 11,7 milionu dolarů. To ukazuje, že podmínky na trhu byly pro token $TAMA příznivé.

Další novinky

DApps. Jak fungují decentralizované aplikace?

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář