Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Tamadoge to the Moon

Platforma Tamadoge je vestavěný NFT obchod s prvky Play-2-Earn a funguje ve vlastním metaverzu zvaném Tamaverse. Hra byla inspirována populárními Tamagoči z 90. let.

Tamadoge to the Moon

Platforma Tamadoge je vestavěný NFT obchod s prvky Play-2-Earn a funguje ve vlastním metaverzu zvaném Tamaverse. Hra byla inspirována populárními Tamagoči z 90. let.

Ceny $TAMA se mohou při 5% tempu spalování značně zvýšit. Kromě zpomalení dosáhla tato “meme coin” od své beta fáze významných milníků a nyní se očekává, že se velmi brzy přiblíží svému cíli 12 milionů dolarů.

Kromě toho, že Tamadoge zaznamenal jeden z nejlepších předprodejů ze všech her za poslední rok, se od ostatních ERC20 tokenů odlišuje tím, že kombinuje memy s možností Play-2-Earn.

Úkolem Tamadoge je těžit z trendu „Doge“ a stát se nejznámějším meme coinen v celém Web 3.0 světě. Pokud jste v posledních 2 letech investovali do Dogecoinu nebo Shiby, pravděpodobně dokážete porozumět rostoucí ceně coinů plynoucí z velké poptávky.

Tamadoge umožňuje uživatelům hrát hru o skutečné peníze a nespoléhat se na býčí trh, nebo na podporu celebrit.

Tamadoge je možné zakoupit jako non-fungible token. Hráči budou svá NFT zvířátka krmit a trénovat, aby mohla bojovat s ostatními hráči. Jakmile zvířata dospějí, zapojí se do bitev probíhajících v režimech PVE, nebo PVP. Za vyhrané bitvy sbírají hráči doge body, které následně mohou směnit za token $TAMA. Ten slouží ke správě hry.

Tato převratná metoda má potenciál zcela změnit blockchainovou herní scénu.

Tamadoge spaluje 5% na Pet Store

Očekává se, že předprodej zvýší cenu $TAMA na 0,03 $ ještě před vydáním hry a celého univerza Tamadoge. Do prodeje by se Tamadoge NFT měly dostat v posledním čtvrtletí roku 2022.

Růst ceny můžeme přičíst touze hráčů vlastnit zásoby tokenů, protože 5% míra spalování způsobí i nedostatek tokenů $TAMA.

Obrovský zájem, který kolem předprodeje panoval, svědčí o tom, že vydání probudí v hráčích zvědavost a zájem o hru. To napovídá, že rozhodně nebude překvapením možné zvýšení ceny tokenu na 0,05 dolaru. Je také možné, že se cena v době vydání bude pohybovat mezi 0,03 a 0,06 dolaru podle aktuální situace na trhu.

Tamadoge cílí na 12 milionů dolarů

Cíl Tamaverse stát se jedním z hlavních hráčů na poli blockchainových her není vzhledem k úspěchu, který zaznamenaly herní projekty jako Axie Infinity a The Sandbox, náhoda.

Už nyní, zatímco čtete tento článek, je prodáno více než 70 % předprodejní alokace.

Současná cena $TAMA je 0,0250 USD a před nadcházejícím vydáním LBank a Uniswap zbývá pouze omezené množství kusů, které lze koupit za zvýhodněnou cenu. Po vyčerpání plánované zásoby 100 milionů se cena zvýší pravděpodobně až o 10 % z 0,0250 USD na 0,0275 USD.

Téměř 70% tokenů se prodalo v předprodeji a celkem se vybralo 11,7 milionu dolarů. To ukazuje, že podmínky na trhu byly pro token $TAMA příznivé.

Další novinky

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář