Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Tým SolChicks se rozrůstá a uzamkl své tokeny

Co-CEO z Activision Blizzard, tým uzamyká své tokeny, beta test, funkce pronajímání, největší HIT nakonec, možnosti nového tokenu.

Tým SolChicks se rozrůstá a uzamkl své tokeny

Co-CEO z Activision Blizzard, tým uzamyká své tokeny, beta test, funkce pronajímání, největší HIT nakonec, možnosti nového tokenu.

Pojďme se společně podívat na další novinky ze světa SolChicks

Posila stávajícímu CEO

Do role co-CEO se připojil Mark Aubrey, bývalý vedoucí Activision Blizzard. Jde o velice zkušeného člověka s více než pěti lety ve Warner Bros. Entertainment a více než deseti lety v Activision. LinkedIn  

 

Uzamčení tokenů $CHICKS

Společně s novou posilou se v SolChicks rozhodli, že v červenci 2022 uzamknou 99% celkové alokace tokenů $CHICKS určené pro tým (20% z celkové zásoby). Uzamknutí má být do vydání hry, tedy do konce roku 2022. To je velký krok a ukazuje odhodlání týmu jít si tvrdě za svým, společně s podporou komunity.

Cenu tokenu to sice nezachránilo před bear marketem, ale rozhodně se jedná o pozitivní krok a poukazuje jak na sílu projektu, tak na pozitivní tržní strategii.

 

BETA TEST

V polovině října proběhl uzavřený Beta test, kde si hráči mohli vyzkoušet tři části PvE kampaně. Vývojáři sice začínají mít zpoždění oproti plánované Road Map, ale to je bohužel běžné v GameFi světě.

Ukázka z Beta testu: 

Guide Book

Společně s Beta testem vývojáři také dokončili Guide Book, která vypadá v celku příjemně. Ne, že by se celá dokumentace chtěla hráčům číst, ale kdokoliv bude chtít něco pochopit, najde to tam, vč. popisu monster.


Pronájem NFT

Vývojáři přinesli možnost pronajímat SolChicks NFT. Pronajímání je snadné a je nastavené k prospěchu Free-2-Play hráčů. Při pronajímání se nastavuje míra sdílení odměn mezi hráče a pronajimatele NFT. Přičemž škála se pohybuje od 30-90% odměn pro hráče. K půjčení je potřeba zaplatit jednorázový poplatek pohybující se ve výši 0,25 USD. Pronajímatel také určí, minimální dobu, na kterou je nutné si dané NFT pronajmout.


Catheon Gaming

SolChicks přichází s novým tokenem $CATHEON. Bude se jednat o univerzální token pro DAO a utilitu společnosti Catheon Gaming.

Token bude používán v celém ekosystému Catheon Gaming společně se značkou i portfoliem, které za tímto ekosystémem stojí. Pod tímto ekosystémem si můžete představit Catheon Gaming Center, poradenskou činnost Catheon Labs, Catheon Metaverse a staking. SolChicks se tak stává jednou z hlavních her tohoto nového herního vydavatelství.

$CATHEON byl distribuován všem držitelům $CHICKS, kteří drželi $CHICKS při snapshotu 13. října ve 13:00 UTC. Nárokování tokenu 1 za 1 proběhlo prostřednictvím dashboardu, který se otevřel 24. října.

Catheon Gaming Trailer:

Další novinky

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář