Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Domácí mazlíčci v Decentralandu

Decentraland je metaverse projekt, ve kterém mohou hráči vytvářet a zpeněžovat předměty a aplikace. Nyní projekt přichází s novinkou Petaverse, kde si hráči mohou hrát se svými domácími mazlíčky a čeká na ně spoustu her a nových výzev!

Domácí mazlíčci v Decentralandu

Decentraland je metaverse projekt, ve kterém mohou hráči vytvářet a zpeněžovat předměty a aplikace. Nyní projekt přichází s novinkou Petaverse, kde si hráči mohou hrát se svými domácími mazlíčky a čeká na ně spoustu her a nových výzev!

Ve hře Decentraland budou mít hráči nově příležitost pohrát si se svými domácími mazlíčky v parku, kde budou jednak umístěny budovy se zahradami, obchody a noční kluby a zároveň zde budou připraveny hry spojené s hraním si a mytím domácích mazlíčků, za což hráči získají body.

Beta verze Petaverse je nyní v provozu a přístup hráči mohou získat tak, že se připojí k discordu hry a následně požádají o přístup do hry. Cílem týmu Decentraland je vytvořit místo, kde mohou majitelé svých domácích mazlíčků komunikovat s ostatními hráči metaverza. Petaverse tak má možnost otevřít si cestu k vybudování spolupráce mezi Decentralandem a IRL subjekty.

Výměna bodů

Jak již bylo zmíněno, hráči budou za aktivity se svými domácími mazlíčky získávat body, které bude možné vyměnit za IRL výhody (např. slevové kódy na produkty pro zvířata) poskytované společnostmi, které se zabývají chovem domácích mazlíčků. V současnosti lze získané body směnit za Wearables NFT s motivem domácích mazlíčků.

Petaverse Care Game

Hra bude k dispozici jednou za den a hráči v ní narazí na 5 domácích mazlíčků, které je potřeba nakrmit, nebo ošetřit. Poté se vydají na lov do parku, kde musí najít všechny potřebné předměty pro opečovávání mazlíčků. Za splnění tohoto denního úkolu získají tzv. kosti, za které dostanou odměny. Po každém splnění úkolu se čas hráče zapíše do žebříčku a na konci každého týdne dostane deset nejlepších hráčů speciální odměnu.

Ve hře je mnoho odměn, např. Wearables s motivy domácích mazlíčků, nebo jejich MetaPaws, což jsou vyrobené 3D NFT skutečných domácích mazlíčků. Kosti bude také možné směnit za vylepšení MetaPaw, jako jsou animace, doplňky a oblečení.

Hra je zdarma, ovšem hráči, kteří vlastní některé z NFT Petaverse, MetaPaw, nebo Wearables mohou získat zmíněné kosti rychleji.

V Petaverse se můžete projí zde.

zdroj: decentraland.org, docs.decentraland.org

Další novinky

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář