Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Generální ředitel Binance chce pomoci přenést Twitter na Web 3.0

Changpeng Zhao, zakladatel a generální ředitel Binance, prozradil, že je připraven spolupracovat s novým vlastníkem Twitteru. Chce pomoci Elonovi Muskovi představit platformu pro Web 3.0.

Ředitel Binance chce přenést Twitter na Web 3.0

Changpeng Zhao, zakladatel a generální ředitel Binance, prozradil, že je připraven spolupracovat s novým vlastníkem Twitteru. Chce pomoci Elonovi Muskovi představit platformu pro Web 3.0.

Binance investuje 500 milionů dolarů do Twitteru

CZ v dnešním rozhovoru pro CNBC Squawk Box uvedl, že k podpoře Twitteru má mnoho důvodů. Generální ředitel Binance zdůraznil, že on sám ve velké míře využívá platformu známou svou svobodou projevu.

 

„Chceme se ujistit, že kryptoměny budou mít místo u stolu, pokud jde o diskuzi o svobodě projevu. Naše spolupráce má i více taktických důvodů, například chceme pomoci přenést Twitter na Web 3.0.“

– Changpeng Zhao

„Chceme pomoci vyřešit okamžité problémy, jako je získání členských poplatků. Dá se to udělat velmi jednoduše a globálně pomocí kryptoměn jako platebního prostředku.“

– Changpeng Zhao

Reakce trhu

Není žádným tajemstvím, že generální ředitel Tesly, Elon Musk, je otevřen sektoru kryptoměn, takže podpora Binance by neměla být žádným překvapením. Nedávná studie ukázala, že Musk je autorem nejpopulárnějších tweetů, které zmiňovaly kryptoměny.

Nejsdílenější příspěvky s největším počtem interakcí za poslední dva roky tweetoval Elon Musk. Předmětem zmiňovaných tweetů byly především bitcoin a Dogecoin. Rekord byl pokořen v příspěvku ze dne 24. března 2021, ve kterém Musk oznámil, že jeho zákazníci si mohou koupit Teslu za bitcoin. Také tweety, ve kterých se zmiňuje DOGE, způsobily četné zvýšení ceny tohoto nejpopulárnějšího memecoinu.

Když se blížil nákup Twitteru, Dogecoin za týden vzrostl o 115% a dosáhl nejvyšší ceny za pět měsíců.

Za zmínku stojí, že se očekává, že Musk představí DOGE jako prostředek k posílání finančních prostředků na Twitter. V současnosti lze pro tento účel použít bitcoin a ethereum.

zdroj: cointelegraph.com, pixabay.com, oKrypte.sk

Další novinky

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář