Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Rallye závody a jiné novinky z Decentralandu

Decentraland je prozatím jedním z největších projektů v oblasti metaverza. Již nyní si Decentraland můžete sami velice jednoduše a zdarma vyzkoušet. Více informací najdete také v naší celkové analýze projektu.

Rallye závody a jiné novinky z Decentralandu

Decentraland je prozatím jedním z největších projektů v oblasti metaverza. Již nyní si Decentraland můžete sami velice jednoduše a zdarma vyzkoušet. Více informací najdete také v naší celkové analýze projektu.

Hra DecentRally

Od srpna můžete v metaverzu zazávodit. Hra se skládá ze dvou tratí a má všechny základní funkce, které byste v závodní hře chtěli mít: multiplayer, překážky, boostery a další.

Hra je v Decentralandu zakomponována díky kódu Infinity Engine, který již dříve umožnil prožít si v rámci metaverza honičku po divokém západě a bránit vlak plný kořisti před bandity na koních.

Zazávodit můžete zde.

Stačí se přihlásit jako uživatel Guest (host), vybrat si svého avatara a poté v metaverzu spustit hru.

Propojení se Satoshiverse

NFT kolekcí ze Satoshiverse můžete nyní vybavit vašeho avatara v Decentralandu.

Funkce Linked Wearables byla do Decentralandu poprvé přidána již v dubnu 2022 jako výsledek návrhu DAO. Linked Wearables jsou 3D reprezentace NFT, které pocházejí z prostředí mimo Decentraland. Nejsou to však běžné Wearables (nositelné předměty). Neexistují uvnitř tradičních NFT sbírek, nemají žádnou vzácnost a nelze je prodávat na primárním ani sekundárním trhu Decentralandu. Jsou to pouze reprezentace ve světě Decentralandu namapované na externí NFT. A k čemu tedy slouží? Dávají využití vašim NFT, umožňují poznávat ostatní lidi z komunity a pořádat komunitní akce, zvyšují povědomí o jiných projektech.

 

Spuštění nové sady SDK

Projekt oznámil spuštění nové sady SDK: Decentraland SDK 7. Decentraland SDK umožňuje vývojářům vytvářet scény v jazyce TypeScript (JavaScript + types).

Od nové verze se očekává zlepšení použitelnosti, výkonu a přenositelnosti.

Tato nová verze SDK 7 se také zaměřuje na to, aby byl zážitek z vytváření scén přístupný všem, nejen vývojářům.

NFT vstupenky na události v metaverzu

V srpnu byla spuštěna platforma „Fanz“, která umožňuje tvůrcům metaverse událostí vytvářet a prodávat bezpečné vstupenky. Pomocí nové dApp mohou uživatelé vytvářet, vyhledávat, prodávat, přeprodávat a kupovat vstupenky na události v metaverzu pomocí ovládacího panelu na platformě Fanz.

Aplikaci si můžete vyzkoušet zde.

Další novinky

The Decentraland Foundation mapuje potenciální hrozby týkající se projektu a ihned na ně reaguje. Bezpečnost uživatelských dat je jednou z priorit projektu.

Dále je nyní v Decentralandu možné účastnit se různých kreativních soutěží o zajímavé ceny.

zdroj: decentraland.org

Další novinky

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář