Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Cryptoys spolupracuje s hračkářstvím Mattel

Cryptoys je NFT platforma a sběratelská hra, kde hráči najdou animované sběratelské předměty, se kterými mohou podnikat spoustu herních aktivit.

Cryptoys spolupracuje s hračkářstvím Mattel

Cryptoys je NFT platforma a sběratelská hra, kde hráči najdou animované sběratelské předměty, se kterými mohou podnikat spoustu herních aktivit.

Partnerství s Mattel

Firma Mattel je známá jako vůdce hračkářského průmyslu a na trh uvedla jedny z nejvíce ikonických značek, např. Barbie, Fisher-Price, Hot Wheels, UNO a MOTU. Je také první značkou hraček, která začala mintovat NFT, když uvedla na trh Hot Wheels NFT Garage, která sběratelům nabízí nový způsob nákupu a obchodování s digitálními autíčky Hot Wheels na blockchainu. Od roku 2021 začala spol. Mattel pronikat v oblasti Web 3.0 s různými NFT kolekcemi a významnými partnerstvími.

Partnerství mezi Cryptoys a Mattel se zaměřuje na vytvoření digitálních hraček uvnitř Cryptoyverse a v budoucnu se má rozšířit i na hračky fyzické. Nyní společnosti připravují první vydání série digitálních hraček Masters of the Universe (MOTU), která bude obsahovat 12 limitovaných figurek. V budoucnu chystají vydat další tři vlny série digitálních hraček MOTU.

V prvním vydání se objeví slavný He-Man/Prince Adam, Evil-Lyn, Battle Cat/Cringer a Tri-Klops a v dalších digitálních vydáních se objeví např. Orko, Teela, Beast-Man, Trap-Jaw, Skeletor, Sorceresses, Panthor a Man-At-Arms.

Will Weinraub – generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Cryptoys:

„Série Masters of the Universe je plná ikonických, nostalgických postav, které fanoušci sledují, sbírají a hrají si s nimi už celá desetiletí. Mnozí z nás na MOTU vyrůstali, a proto jsme cítili, že je to ideální série, kterou bychom mohli uvést jako první na platformě Cryptoys, protože ve spolupráci se společností Mattel přinášíme těmto milovaným postavám nový život.“

Společnost Cryptoys nedávno odhalila Alpha verzi hry a také oznámila první veřejný drop zmiňované kolekce Cryptoys MOTU, který se uskutečnil 9. listopadu 2022.

zdroj: discord.com, hypemoon.com

Další novinky

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Japonsko plánuje vytvořit vlastní metaverse ekonomickou zónu

Nejznámější společnosti si registrují ochranné známky pro Web 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář