Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Cryptoys spolupracuje s hračkářstvím Mattel

Cryptoys je NFT platforma a sběratelská hra, kde hráči najdou animované sběratelské předměty, se kterými mohou podnikat spoustu herních aktivit.

Cryptoys spolupracuje s hračkářstvím Mattel

Cryptoys je NFT platforma a sběratelská hra, kde hráči najdou animované sběratelské předměty, se kterými mohou podnikat spoustu herních aktivit.

Partnerství s Mattel

Firma Mattel je známá jako vůdce hračkářského průmyslu a na trh uvedla jedny z nejvíce ikonických značek, např. Barbie, Fisher-Price, Hot Wheels, UNO a MOTU. Je také první značkou hraček, která začala mintovat NFT, když uvedla na trh Hot Wheels NFT Garage, která sběratelům nabízí nový způsob nákupu a obchodování s digitálními autíčky Hot Wheels na blockchainu. Od roku 2021 začala spol. Mattel pronikat v oblasti Web 3.0 s různými NFT kolekcemi a významnými partnerstvími.

Partnerství mezi Cryptoys a Mattel se zaměřuje na vytvoření digitálních hraček uvnitř Cryptoyverse a v budoucnu se má rozšířit i na hračky fyzické. Nyní společnosti připravují první vydání série digitálních hraček Masters of the Universe (MOTU), která bude obsahovat 12 limitovaných figurek. V budoucnu chystají vydat další tři vlny série digitálních hraček MOTU.

V prvním vydání se objeví slavný He-Man/Prince Adam, Evil-Lyn, Battle Cat/Cringer a Tri-Klops a v dalších digitálních vydáních se objeví např. Orko, Teela, Beast-Man, Trap-Jaw, Skeletor, Sorceresses, Panthor a Man-At-Arms.

Will Weinraub – generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Cryptoys:

„Série Masters of the Universe je plná ikonických, nostalgických postav, které fanoušci sledují, sbírají a hrají si s nimi už celá desetiletí. Mnozí z nás na MOTU vyrůstali, a proto jsme cítili, že je to ideální série, kterou bychom mohli uvést jako první na platformě Cryptoys, protože ve spolupráci se společností Mattel přinášíme těmto milovaným postavám nový život.“

Společnost Cryptoys nedávno odhalila Alpha verzi hry a také oznámila první veřejný drop zmiňované kolekce Cryptoys MOTU, který se uskutečnil 9. listopadu 2022.

zdroj: discord.com, hypemoon.com

Další novinky

DApps. Jak fungují decentralizované aplikace?

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář