Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Basketbalista Scottie Pippen vydává své NFT

Basketbalista Scottie Pippen, který v 90. letech vyhrál s Chicago Bulls šest mistrovských titulů v NBA, má své NFT, které připomíná grafiku spojenou s ikonickou sérií CryptoPunks.

Basketbalista Scottie Pippen vydává své NFT

Basketbalista Scottie Pippen, který v 90. letech vyhrál s Chicago Bulls šest mistrovských titulů v NBA, má své NFT, které připomíná grafiku spojenou s ikonickou sérií CryptoPunks.

Scottie Pippen a NFT

Scottie Pippen obdržel personalizované NFT, které funguje na základě arbitráže. Sportovec zveřejnil svou fotografii na Twitteru v tričku s číslem 33, vedle kterého byl přidán avatar NFT. Token byl vytvořen prostřednictvím platformy Smolverse.

Basketbalista dodal, že je připraven otestovat novou generaci produktů NFT.

Grafika NFT připomíná obrázky z kolekce CryptoPunks, které byly prodejními hity v roce 2021.

Scotty Maurice Pippen, lépe známý jako Scottie Pippen, je americký basketbalista, šestinásobný šampion Národní Basketbalové Asociace.

Smolverse používá Arbitrum, dnešní nejdůležitější řešení pro škálování druhé vrstvy Etherea, k vytvoření NFT. V květnu vytvořil NFT Mario Götze, vítěz mistrovství světa ve fotbale 2014.

Svou kolekci NFT provětral také boxer Mike Tyson. Kolekce se objevila v systému Ex Populus Trading Card System (XPTCS), který je založen na síti Solana. Je také součástí hry Webu 3.0 „Final Form“.

Výplaty v bitcoinech

Do kryptoměn jsou ochotni investovat i sportovci.

Andre Iguodala z Golden State Warriors se po vzoru Lionela Messiho rozhodl například částečně příjmat svůj plat v bitcoinu (BTC). Dělá to prostřednictvím aplikace Jacka Dorseyho – Cash. Jeho spoluhráč Klay Thompson také dostává plat v BTC.

Je také třeba dodat, že navzdory medvědímu trhu se trh NFT nadále rozvíjí. Nedávno gigant sociálních médií – Instagram – oznámil, že v rámci partnerství s Polygonem spustí trh věnovaný obchodování s tímto typem tokenů. To umožní uživatelům vydávat a prodávat tokeny, které vytvořili.

„Tvůrci budou moci brzy vytvářet své vlastní digitální sbírky na Instagramu a prodávat je fanouškům na platformě i mimo ni. Budou mít k dispozici komplexní sadu nástrojů od tvorby (počínaje polygon blockchainem) a prezentace až po prodej. Lidé mohou jednoduše podpořit své oblíbené tvůrce nákupem digitálních sbírek přímo z Instagramu,“ bylo napsáno ve sdělení o partnerství s Polygonem.

zdroj:  oKrypte.sk

Další novinky

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Jak blockchain pomáhá v boji proti rakovině?

Nový model Citroën je spojen s NFT

Rockstar Games chce omezit používání NFT

Společnost Gala Games zrušila Play-&-Earn

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář