Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Novinky ve hře Cornucopias "The Island"

Cornucopias „The Island“ je Build-2-Earn hra, to znamená, že zde mohou hráči získat a vlastnit pozemky, nemovitosti a další NFT aktiva a péčí o ně získávat odměny. Ve hře se hráč dostává do několika tématických zón, kde si může ve VR zahrát různé minihry, budovat svět, nebo vytvářet herní předměty.

Novinky ve hře Cornucopias "The Island"

Cornucopias „The Island“ je Build-2-Earn hra, to znamená, že zde mohou hráči získat a vlastnit pozemky, nemovitosti a další NFT aktiva a péčí o ně získávat odměny. Ve hře se hráč dostává do několika tématických zón, kde si může ve VR zahrát různé minihry, budovat svět, nebo vytvářet herní předměty.

Stakování tokenů a NFT pozemků

Na konci srpna letošního roku tým hry oznámil oficiální program Cornucopias NFT Staking. Je to program, ve kterém mohou hráči stakovat své $ADA tokeny a zároveň své NFT pozemky. Pokud hráči stakují token $ADA, za odměnu získají tokeny $COPI a $ADA, konkrétně za každý stakovaný token získají 0,0125 $COPI a také věrnostní bonus. Pokud bude hráč stakovat NFT pozemky, získá za odměnu tokeny $COPI. Odměny budou hráči vždy získávat po epochách.

Požadavky na stakování NFT:

  • Hráči musí mít všechny NFT pozemky v peněžence, kterou chtějí stakovat.
  • Musí vložit tokeny $ADA do stakovacího fondu.
  • Jednou za měsíc poslat žádost o stakování.

Odměny za stakování NFT:

Odměny jsou složené ze dvou částí – základní výplata a odměna za včasné stakování. Základní výplata se vyplácí bez ohledu na to, kdy hráči pozemky stakují. Odměna za včasné stakování je bonusová výplata, jejímž cílem je motivovat hráče, aby stakovali včas. Bonus je nejvyšší v první éře a s postupem času se snižuje.

Tým hry také zveřejnil nový stakovací pool, pro stakování tokenu $COPI, jehož výše odměn je 1 milion $COPI, doba trvání je 150 dní a minimální doba stakování je 75 dní. Na podrobnosti se můžete podívat zde.

Po uzavření stakování NFT pozemků bude do hry přidána funkce stakování domů a do dalších fází stakování plánuje tým přidat smart kontrakty.

COPIWIKI

Mimo to projekt vydal tzv. COPIWIKI, což je platforma, jejímž hlavním cílem je informovat hráče a vysvětlit jim složitá témata ve hře. Informace jsou rozděleny dle jednotlivých kategorií a na každé stránce je vysvětlený jeden aspekt hry. COPIWIKI začíná kapitolou přehled, kde je hráč seznámen s vizemi společnosti, a jsou zde vysvětlena témata jako např. Play-2-Earn, Build-2-Earn, Learn-2-Earn, Stake-2-Earn, nebo Host-2-Earn. Následují základní herní prvky, jako je guild, crafting, minihry, atd. Hráči zde také najdou vysvětlení NFT, včetně Bubblejetů, GTI Javelinů a Landů. COPIWiki je platforma, která hráčům pomůže pochopit používání NFT a jejich propojení s metaverzem. Bohužel tato platforma není dostupná v češtině, ale pokud byste potřebovali pomoct s vysvětlením jakéhokoli pojmu, obraťte se na nás na našem discordu.

Tým plánuje tuto platformu neustále vyvíjet a aktualizovat, aby hráčům neunikly žádné podstatné informace a novinky o hře. Na současnou verzi COPIWIKI se můžete podívat zde.

autor: Šárka Mokrá

zdroj: cointelegraph.com, pixabay.com, oKrypte.sk

Další novinky

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Japonsko plánuje vytvořit vlastní metaverse ekonomickou zónu

Nejznámější společnosti si registrují ochranné známky pro Web 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář