Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Sidus Heroes - co přináší verze 2.0?

Hra Sidus Heroes přichází s verzí 2.0, která přináší novou kolekci hrdinů a drobné úpravy pro zlepšení herního zážitku.

Sidus Heroes - co přináší verze 2.0?

Hra Sidus Heroes přichází s verzí 2.0, která přináší novou kolekci hrdinů a drobné úpravy pro zlepšení herního zážitku.

Hlavním bodem celé verze 2.0 je nová rasa zvaná Replicants (Replikanti). Tato nová kolekce je vytvořena spojením kolekcí Genesis a Academy. Replikanti se nemohou účastnit bitev, ale jsou vytvořeni na ovlivnění vzácnosti hráčské kolekce a na zvýšení limitů investic do modulů.

Replikanti budou mít tři povolání

Chemik: má za úkol vyrábět pilulky v chemické laboratoři. Aby mohli stavitelé a výzkumníci pracovat, budou Replikanti produkovat dva druhy pilulek. Chemik je jediný kdo tyto pilulky může vyrábět a bez něj není možné pokračovat.

Výzkumník: zkoumá nové moduly a získává body za výzkum.

Stavitel: má na starosti proces výstavby nových modulů.

Vzácnost Replikantů je standardně rozdělena na obyčejné, epické a legendární. Každý Replikant bude moci vykonávat libovolné povolání, ale zároveň bude mít každá rasa jiná privilegia. Replikanti s legendární vzácností, mohou pracovat jako operátoři v bankovním modulu a vybírat finanční prostředky.

Replikanti se stanou nedílnou součástí hry a díky novému přístupu ke konstrukci modulů, budou v některých případech jediní, kdo bude moci daný modul vytvořit, anebo budou u výstavby potřeba.

Zapojením Replikantů do procesu, získají hráči vetší podíl na vlastnictví modulů. Toto vlastnictví je nyní kombinací tří stupňů – Výzkum, investice a výstavba

Nové rozhraní

V hráčské sbírce jsou nově dvě záložky/sekce a to Hrdinové a Replikanti.

Hrdinové mají dva stavy:

Tým – Hrdina je v bojovém týmu.

Kapsle – Hrdina je uzamčen a nelze ho momentálně použít.

V záložce Replikanti bude rozepsáno, na čem daný Replikant právě pracuje. V budoucnu zde hráči naleznou i podrobný popis každého Replikanta.

Nové kategorie v inventáři

Díky rostoucímu počtu položek v inventáři, došlo k úpravě a přidání kategorií k lepší přehlednosti inventáře. Nově zde hráči naleznou kategorie lootboxy, vybavení, drop a majetek.

Nástroj pro sledování denních úkolů

Hráči tento nástroj naleznou nově v Lobby a ihned mohou zjistit, jaké jsou úkoly pro daný den nebo zda překonali Hyperprism popřípadě kolik Polygonů a genetických stimulantů mohou za den získat.

Názor analytika

„Replikanti ovlivní celou hru, to může být pro některé dlouhodobé hráče nepříjemné, ale ve výsledku si myslím, že je to krok správných směrem. Hráči jistě ocení větší zhodnocení svých investic a nové herní prvky, které udrží jejich pozornost a tím zvýší i zábavu ze hry. Vylepšení inventáře je v takto obsáhlé hře důležité, protože hledat jednu položku v obrovském inventáři může být noční můra pro každého hráče. Přidáním kategorií se toto hledání usnadní. Celkově jsem s novou verzí spokojen a těším se, s čím vývojáři ještě přijdou.“

autor: Jakub Odvářka

zdroj: sidusheroes.com

Další novinky

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Jak blockchain pomáhá v boji proti rakovině?

Nový model Citroën je spojen s NFT

Rockstar Games chce omezit používání NFT

Společnost Gala Games zrušila Play-&-Earn

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář