Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Ve hře nás čekají nové funkce jako například marketplace nebo mobilní aplikace pro Android. Také vznikla velice zajímavá spolupráce se společností Elle Brand.

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Ve hře nás čekají nové funkce jako například marketplace nebo mobilní aplikace pro Android. Také vznikla velice zajímavá spolupráce se společností Elle Brand.

Ve hře My Neighbor Alice jsou ostrovy, kde zvířata a lidé sdílejí prostor, přátelí se a mohou spolupracovat. Hráči se do hry mohou připojit tím, že si koupí NFT pozemek, na kterém mohou rybařit, chytat brouky, nebo včelařit. Hráčí za každodenní pomáhání Alici, se zmíněnými činnostmi získávají odměny, za které mohou své pozemky vylepšit, nebo si koupit herní předměty. Více informací o hře si můžete přečíst v analýze zveřejněné na našich webových stránkách zde.

Partnerství se společností Elle brand

Společnost na konci září letošního roku oznámila partnerství se společností Lagardère, která vlastní značku ELLE. Díky tomuto partnerství se budou moci hráči účastnit zážitků a úkolů ve hře pod značkou ELLE.

„Tato příležitost představuje pro My Neighbor Alice první partnerství s významnou globální lifestylovou značkou. Věříme, že toto partnerství v oblasti blockchainových her bude v budoucnu inspirací pro mnoho možností spolupráce a kreativity.“ - Lenny Petterson, generální ředidel My Neighbor Alice.

Spolupráce hráčům vytvoří způsoby interakce se značkou v metaverzu a zážitek jedinečného virtuálního prostředí.

Aplikace pro Android

Nedávno také vyšla mobilní aplikace “Alice´s Wardrobe”, která je prozatím k dispozici pouze pro Android (v obchodě Google Play). Hráči si prostřednictvím této aplikace mohou přizpůsobit své avatary ve hře. Pokaždé, když si v aplikaci vytvoří svého avatara, bude zapsán v blockchainu. Dále pak svému avatarovi mohou pořídit oblečení a změnit tak jeho vzhled. Hráčům bude k dispozici také panel odstínů pleti a účesů. Veškeré oděvy mohou hráči koupit nebo prodat na nově otevřeném marketplace hry.

Marketplace

Společnost také otevřela svůj první marketplace, který hráčům umožní prodávat a kupovat veškeré NFT ze hry, jako jsou NFT získané z Binance Mystery Box nebo odměny z Alpha Season 1. K používání marketplace je třeba nainstalovat peněženku Metamask a přidat síť Binance Smart Chain. Všechny pozemky se na trhu prodávají pomocí 24 hodinové aukce. Další funkcí marketplace je mapa, na které hráči vidí polohu svého pozemku a pozemky, které jsou na prodej.

zdroj: static1.squarespace.com, myneighboralice.medium.com

Další novinky

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář