Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Novinky z Paradise Tycoon

Kromě vývoje se tým soustředí na rozšíření komunity. V době psaní tohoto článku má Paradise Tycoon méně než 1 000 členů na discordu. Aby tedy rozšířili komunitu, organizují různé eventy.

Novinky z Paradise Tycoon

Paradise Tycoon přináší novinky z vývoje, zejména UI a rybaření.

Alfa verze hry je dostupná ke stažení, a tak hráči mohou hru již vyzkoušet. Paradise Tycoon začal provozovat soutěž “The seekers of the ham”. Soutěž spočívá v tom, že na discordu ukážou snapshot šunky na ostrově a hráči ho mají za úkol najít. Jakmile se jim povede šunku najít, dostanou roli Survivor na discord serveru a kód na Paradise Coupon NFT, které se bude mintovat v budoucnu ve fázi bety.

Rybaření

Paradise Tycoon chce hráčům dopřát nejlepší možný rybářský zážitek, a proto testují různé prototypy, aby našli co nejzábavnější mechanismus. Můžeme se těšit na funkci hry, kdy na různých místech mohou hráči ulovit rozdílné a vzácnější ryby. Také lze soutěžit v rybaření s přáteli v extrémně kompetitivních disciplínách. Video prototypu naleznete zde.

UI

Z dalších funkcí, které hráči zpříjemní zážitek, je Hot bar. Jedná se o UI s předměty, kde má hráč 6 slotů pro jejich rychlý přístup. Hráči si do Hot baru mohou dát různé náčiní, což jim usnadní práci, něco jako v Minecraftu.

zdroj: paradisetycoon.medium.com

Další novinky

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář