Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Novinky ze hry Fight of the Ages

FOTA je MOBA fantasy hra, ve které hráči bojují o vládu nad říšemi. K bojům používají své NFT hrdiny, které mohou vylepšovat, plnit díky nim úkoly ve hře a za odměnu získávají FOTA tokeny a zkušenostní body.

Novinky ze hry Fight of the Ages

Hra přináší zásadní novinky, které zahrnují nového poradce týmu, žalobu na společnost ANYPAD za pomluvu a nové denní úkoly.

Právní kroky proti společnosti ANYPAD

Společnost FOTA plánuje podniknout právní kroky proti společnosti ANYPAD za pomluvu. Společnost FOTA přepracovala svou tokemoniku, což se nelíbilo společnosti ANYPAD (komunita, která do společnosti investovala). Ta požádala o navrácení 75 tisíc USD, jež byly vybrány na launchpadu. Společnost ANYPAD vydala na svém oficiálním Telegramu prohlášení, v němž byla FOTA obviněna z nekomunikativnosti ohledně zásadních změn v tokenomice. Tým FOTA byl také obviněn z toho, že nereaguje a nepřebírá žádnou odpovědnost.

Společnosti FOTA nejprve trvalo 20 dní, než žádost o vrácení peněz přijala. Po těchto 20 dnech byl tým ANYPAD vyzván, aby počkal dalších 30 dní. Podle ANYPAD tým FOTA nereagoval, kdykoli byl v těchto dnech požádán o aktualizaci, což je podle slov ANYPAD “u AAA hry neprofesionální přístup”. Prohlášení ANYPAD pokračovalo: „Když jsme se zmínili, že proti nim podnikneme potřebné kroky, uchýlili se k obviňování nás a tvrdili, že jsme podepsali SAFT (Simple Agreement for Future Tokens), ačkoli v SAFT nebyla žádná zmínka o vrácení peněz. Ano, po 70 dnech, kdy jsme souhlasili s provedením refundace, se uchýlili k obviňování.“ ANYPAD také tvrdil, že tým FOTA je nechal čekat s příslibem refundace a neumožnil svým investorům požádat o tokeny, a proto jsou investoři v ještě horší situaci.

Společnost FOTA obvinění odmítla a uvedla, že proti ANYPADU podnikne právní kroky. V prohlášení generálního ředitele bylo mimo jiné uvedeno, že si společnost vyhrazuje právo odmítnout všechny případné žádosti o vrácení peněz bez jakékoli odpovědnosti. V prohlášení bylo také dodáno, že společnost má právo provést jakékoliv změny v tokemonice a rozhodnutí bylo provedeno vzhledem k aktuálním podmínkám na trhu.

Přestože mezi oběma stranami došlo k ostré hádce a obviněním, nedávná oznámení a retweety z kanálů sociálních médií ANYPADU ukazují, že obě strany dospěly k dohodě a nedorozumění nechaly za sebou. FOTA souhlasila s vrácením peněz a ANYPAD retweetuje zprávy a aktualizace FOTA. Celé prohlášení si můžete přečíst zde.

Nový poradce

FOTA nedávno přivítala do týmu nového strategického poradce Jamese Rosse Croylea. Tento zkušený lídr má více než 20 let praxe v oblasti poradenství start-upovým firmám. Zabývá se také řízením aliancí a škálováním nadnárodních obchodních a kanálových strategií s cílem dosáhnout explozivního růstu. Jelikož je James zastáncem herní moderny Play-2-Earn, jež se šíří světem, je klíčovým členem týmu poradců. V současné době zastává také pozici regionálního manažera pro rozvoj partnerů společnosti Microsoft a je poradcem mnoha renomovaných společností. James je zásadním přínosem pro vývojovou cestu FOTA.

Denní mise

Společnost ve své první velké aktualizaci uvedla novinku “Daily Quest”, které hráčům nabízí nové způsoby zisku tokenů. Současný Daily Quest po hráčích vyžaduje mít 3 vyhrané PvE zápasy za odměnu 3 USDF. Po dokončení této mise je dostupná opět po 24 hodinách.

zdroj: medium.com

Další novinky

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář