Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Ve hře DeFi Land jsou uzamčeny tokeny v hodnotě 175 milionů USD

DeFi Land je jedinečná multi-chainová hra s možností farmaření, vytvořená za účelem zpestření všech aspektů decentralizovaných financí.

Ve hře DeFi Land jsou uzamčeny tokeny v hodnotě 175 milionů USD

DeFi Land je jedinečná multi-chainová hra s možností farmaření, vytvořená za účelem zpestření všech aspektů decentralizovaných financí.

Staking

Za prvních 10 dní od spuštění stakingu přilákal DeFi Land přes 3300 uživatelů a zastakovány byly tokeny v hodnotě 175 milionů USD. Doba stakingu preferovaná uživateli byla 21 týdnů. Tým vývojářů musel zavést tzv. LP (Liquidity Provider) staking a během tohoto rozhodnutí byly všechny prostředky převedeny z Raydium na platformu DeFi Land. To zajistí rovnost mezi poskytovateli likvidity a stakery, pokud jde o jejich bonusy (NFT, prodej půdy atd.).

DeFi Land seeds

V lednu 2022 bylo vydáno 7500 DeFi Land Seeds a 9. února bylo těchto 7500 NFT semen uvolněno k prodeji za 2 SOL. Ihned po koupi bylo potřeba tato semena „zalévat“ pomocí herního tokenu $DFL po dobu 30 dnů. Každý, kdo se o semena staral, měl možnost získat 1 až 4 užitná NFT generace 0, jež budou v samotné hře sloužit k různým aktivitám a exkluzivním výhodám. V rámci celé akce bylo vysazeno celkem 6 341 semen a spáleno téměř 20 milionů $DFL tokenů s tím, že hráčům bylo rozdáno přibližně 22 000 NFT.

Před samotným vydáním hry je možné tato NFT zakoupit na Magic Eden, Solanart a Fractal. Každé z těchto NFT má jedinečné atributy a odemyká herní a výdělečné mechanismy pro konkrétní činnost.

MoonPay

Jedná se o FinTech společnost, která pomáhá provádět krypto transakce za pomoci standardních platebních metod, jako jsou bankovní převody nebo platby kartou. DeFi Land je první projekt v síti Solana, který tuto metodu integroval do své platformy.

Hráčům je tak umožněno snadněji vyměnit klasické peníze (fiat) za token SOL a ten následně za herní měnu $DFL nebo $GOLDY.

Solana Space shop

V Miami se nachází kamenný obchod Solana Space. Zde měli návštěvníci možnost vyhrát 100 tokenů $DFL, pokud správně odpověděli na kvízovou otázku ze hry DeFi Land. Dále zde mají návštěvníci možnost zakoupit předměty s tématikou hry, a to nejen DeFi Land.

Stránky obchodu naleznete zde.

zdroj: solanaspaces.com

Další novinky

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář