Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

NFT série Donalda Trumpa se ukázala jako prodejní hit

Zatímco kryptoměnová komunita reagovala na exprezidentovy NFT s jistým pobavením, série tokenů se ukázala být hitem. Vyprodala se za jediný den.

NFT série Donalda Trumpa se ukázala jako prodejní hit

Zatímco kryptoměnová komunita reagovala na exprezidentovy NFT s jistým pobavením, série tokenů se ukázala být hitem. Vyprodala se za jediný den.

Trumpova série NFT byla hitem

Co představují Trumpovy „karty“ ? Dalo by se to považovat za další projev jeho megalománie. Grafika zobrazuje politika v různých outfitech a na různých místech. A tak jsme dostali Trumpa-kovboje, Trumpa-astronauta či Trumpa-závodníka.

Tvůrci uvedli, že „Trump Digital Trading Cards (NFT) jsou pouze ke sbírání pro individuální potěšení“ a ne k investování.

Celá sbírka obsahovala celkem 2 533 NFT. Každý token stál 99 dolarů, což představuje zisk 250 000 USD na účet tvůrce.

Každé zakoupené NFT je navíc los do loterie a dává majiteli šanci vyhrát různé ceny, včetně například 20minutového setkání s Trumpem. Nákupčí 45 NFT získali garantovanou vstupenku na slavnostní večeři s bývalým prezidentem. Každé NFT lze zakoupit v hotovosti nebo ETH.

Trump změnil názor na kryptoměny?

Trump v minulosti opakovaně kritizoval bitcoiny a kryptoměny, které označil za „podvod“. Tvrdil, že BTC ohrožuje dominanci amerického dolaru.

V roce 2019 tweetoval:

„Nejsem fanouškem bitcoinu a jiných kryptoměn, které nejsou penězi a jejichž hodnota je velmi volatilní, jsou prakticky prázdné. Neregulovaná kryptoměnová aktiva mohou usnadnit nezákonné chování, včetně obchodování s drogami a jiných nezákonných aktivit.“

Překvapivě, Melania Trump, jeho manželka, vydala svou řadu NFT před několika měsíci. To byl první signál, že rodina Trumpových viděla v technologii blockchain něco zajímavého (obáváme se však, že to byla jen příležitost vydělat peníze).

Návrat do politiky

Trump se chce vrátit do velké politiky. V listopadu oznámil, že bude opět kandidovat na prezidenta. Zatím není jasné, zda na něj Republikánská strana opět vsadí. Poslední průzkumy ukazují, že bývalý prezident definitivně ztratil své někdejší kouzlo. Dnes by opět – dá-li se průzkumu věřit – prohrál s Joem Bidenem.

zdroj: oKrypte.sk

Další novinky

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář